Retea Publisher Pay Click

effecto

Active Member
Registered
Full Member
Nu stiu cati dintre voi stiti aceasta retea de publicitate. Am observat ca o folosesc cateva site-uri mari si am zis sa o incerc si eu. Aceasta retea foloseste un tip de reclame cam la fel ca cei de la adnow sau mediavenus. Mai jos am pus o imagine ca sa vedeti si voi cum arata. Plata la aceasta retea se face la 50 $ paypal. Inca nu am ajuns la pragul de plata dar cand voi ajunge voi posta aici un print. Cei interesati poti incerca aceasta retea !
5mXa4WL.jpg

Va puteti inregistra aici
 
este retea de la adnow
 
payclick apartine de adnow stiu ca era retea cu reclame de barbati dar acu vad ca au schimbat
 
da sunt sigur payclick e al adnow stiu de prin primavara asta , cand au anuntat acu nu mai stiu daca e al lor insa atunci era si era stric pe reclame masculine acu vad ca sunt si de slabit etc,poate l -au vandut ,
 
Nu stiu cati dintre voi stiti aceasta retea de publicitate. Am observat ca o folosesc cateva site-uri mari si am zis sa o incerc si eu. Aceasta retea foloseste un tip de reclame cam la fel ca cei de la adnow sau mediavenus. Mai jos am pus o imagine ca sa vedeti si voi cum arata. Plata la aceasta retea se face la 50 $ paypal. Inca nu am ajuns la pragul de plata dar cand voi ajunge voi posta aici un print. Cei interesati poti incerca aceasta retea !
5mXa4WL.jpg

Va puteti inregistra aici
A primit cineva vreo plata de la ei ?
 
Loading...
Back
Sus