Retea de gazduire filme de toate genurile

Lesson

Member
Registered
Banned
Salut,
Azi m-am inscris intr-o retea gen openload, unde imi pot urca filmele pentru site-ul meu.
Momentan nu am atins pragul de plata si nu am o dovada, dar poate cineva de aici a auzit de ea si poate explica mai multe.

-Minimul de plata e 5$
-Platile se fac de 2-3 ori pe saptamana
-Se poate plati prin : WebMoney, YA, QIWI, Payza, PayPal, BTC, Skrill, OkPay, Perfect Money, Paxum, Payeer, eCoin, Epese, Wallet One
-Continutul adult este permis
-Upload minim 5MB si maxim 6GB
-Spatiu nelimitat
-Reclame decente si nu 1000 intr-o ora
-Zoom uploader, torrent upload, regular upload and FTP upload
-Mobile-friendly

Cine doreste sa incerce.. : https://vidoza.net/
Mi-ai editat modificarea. Pentru asta ai sanctiune.
 
Ultima editare:
Multam de share !
M-am inscris si eu, o sa fie optiunea a 7, deci nu o sa fac foarte multi bani prea rapid, daca stie cineva ceva despre ei, orice informatie ar fi de ajutor !

Update:
P.S Am uploadatat un filme si vad ca viteza este buna si la vizionare !
 
Ultima editare:
E noua reteaua asta vad ca acum apar tot mai multe site-uri gen ca ciupercile dupa ploaie...

Este un pic ciudat , domaniul este inregistrat numai pe un an si este inregistrat de anul trecut, are activ whoia protect, iar videourile sunt publice si sunt vazute de google !

Acum sa vedem cat de des sunt sterse si daca se plateste !
 
Am urcat și eu un clip, verificați cum se vad pe mobile, la mine se afișau reclame cu viruși
 
Am urcat și eu un clip, verificați cum se vad pe mobile, la mine se afișau reclame cu viruși
Mie imi arata tot ca celelalte cu reclame enervante, nu vad o diferenta intre reclamele "astura" si openload sau netu sau raptu care sunt si mai agresivi !
 
Toti folosesc aceleasi reclame, in special de la popads.
Ca e netu, openload (asta cred ca e lu ala ce are Popcash) etc etc.
Astia de la Vidoza folosesc un player ce se incarca filmul repede dar si reclama de la ei e mult mai agresiva ca la restul. De fiecare data cand dai click pe player Boom Reclama. Macar astialalti mai iau o pauza dupa 2-5 clickuri.
 
Loading...
Back
Sus