This site is supported by the advertisements on it, please disable your AdBlocker so we can continue to provide you with the quality content you expect.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Cumpar Reclama pe site-uri mari

Discuție în 'Link / Bannere' creată de Susp3kt, 10 Ian 2017.

1. Susp3kt

Susp3kt Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    154
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $698,02
    Salut,
    Am un prieten care promoveaza diverse produse si are nevoie sa cumpere reclame de tip banner / video pe site-uri cu traffic mare, momentan promoveza si pe facebook si pe google, insa doreste sa testeze si pe site-uri. Tin sa precizez ca nu conteaza nisa (Filme Online, adult, etc), tot ce conteaza este ca trafficul sa fie real.
    Plata se face prin paypal si intial se doreste o perioada de test, 3-7 zile pentru a vedea cum merge treaba si daca nu aveti incredere se poate face plata si in avans :)

Doritorii pot sa-mi trimita in privat un mesaj cu site-ul lor, o statisitica a vizitelor si un id de skype pentru a continua discutia.

PS: Nu este problema cu bugetul, pe facebook ads prietenul meu cheltuie cateva sute de euro pe zi, deci puteti sa cereti cat vreti, daca site-ul vostru merita, atunci o sa primiti banii ceruti si colaborarea o sa fie de lunga durata.

Va multumesc

Publicitate

2. AlexH
    Yeehaw

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    2.832
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $3.521,99
    1. Poti spune ce tip de produse promoveaza?
    2. Daca e produs cu campanie pe facebook sau adword facuta cum trebuie poate avea rezultate mult mai bune decat reclama pe site-uri.
    3. @FsOnline si @Mariuselll @Naruto9 @ionut stiu ca detin site-uri cu trafic mare si te-ar putea ajuta.

Susp3kt apreciază asta.
  3. Susp3kt

Susp3kt Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    154
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $698,02
    Are rezultate bune pe facebook si adwords insa si pretul este pe masura.
    Multumesc de recomandare, o sa-i contactez.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta