Pagina facebook de filme stearsa !

Jhonny

Trec prin viata cu zambetul pe fata !
Registered
Full Member
Mi s-a intamplat ceva super ciudat, mi s-a sters pagina de facebook/filmefull.net, fara vreo notificare, avertisment, etc, pur si simplu nu imi mai apare la pagini administrare sau pe facebook !
"Paguba" nu este mare fiindca este a unui site lasat mai de izbeliste si avea in jur de 35, 50 de like-uri, parca, dar mi se pare foarte ciudat !
Acum 2 luni am dat merge page, dar la alte doua pagini, nu aceasta !
P.S Mentionez ca postam pe ea frecvent linkurile cu filme de la alt site cu pagina de facebook separata !
Vi s-a intamplat pana acum asa ceva ?
 
Da eu am schimbat numele la pagina pastrand primul sau al doilea nume. Page Unpublish . Appeal si mi s-a reactivat una , una nu . Bun .... Mai nou cu updateurile astea de la facebook devine tot mai "RISCANT" sa zic asa, ai raportari urmeaza unpublish sau in cel mai rau caz Deleted. Stiu cateva pagini (nu ale mele) pe care le urmaresc de multa vreme Ex: una cu 1,6 milioane fani a dsiparut de pe facebook vreo 3 saptamani, acuma a aparut la loc dar cu toate postariile sterse din pagina. Postezi Ilegal pe ea urmeaza sa ramai fara ea asa ca mare atentie. Incepe deja facebook sa cada in jos..... De ce crezi ca zic ei ca au peste n milioane utilizatori? Pentru ca jumate daca nu mai mult sunt conturi fake si cum Facebook incepe era Curateniei o sa se duca tot mai mult in jos.
Cam atata ca restul informatiilor sunt pe bani :) ( mai sunt multe de zis )
 
Da eu am schimbat numele la pagina pastrand primul sau al doilea nume. Page Unpublish . Appeal si mi s-a reactivat una , una nu . Bun .... Mai nou cu updateurile astea de la facebook devine tot mai "RISCANT" sa zic asa, ai raportari urmeaza unpublish sau in cel mai rau caz Deleted. Stiu cateva pagini (nu ale mele) pe care le urmaresc de multa vreme Ex: una cu 1,6 milioane fani a dsiparut de pe facebook vreo 3 saptamani, acuma a aparut la loc dar cu toate postariile sterse din pagina. Postezi Ilegal pe ea urmeaza sa ramai fara ea asa ca mare atentie. Incepe deja facebook sa cada in jos..... De ce crezi ca zic ei ca au peste n milioane utilizatori? Pentru ca jumate daca nu mai mult sunt conturi fake si cum Facebook incepe era Curateniei o sa se duca tot mai mult in jos.
Cam atata ca restul informatiilor sunt pe bani :) ( mai sunt multe de zis )

Chestiunea este ca nu au dat si ei o notificare ceva, ba boule ti-am sters pagina . . .. !
 
Eu stau cu contul in pending delete de o gramada de timp. Chiar daca am confirmat tot ce mi-au cerut, tot nu au dat drumu la cont.
Asa ca e bine sa va orientati catre altceva.
 
Eu stau cu contul in pending delete de o gramada de timp. Chiar daca am confirmat tot ce mi-au cerut, tot nu au dat drumu la cont.
Asa ca e bine sa va orientati catre altceva.
Wow de atunci tot asa ti? Nu apare un link pe acolo sa le trimiti mesaj la bulangii astia de la facebook?
 
Wow de atunci tot asa ti? Nu apare un link pe acolo sa le trimiti mesaj la bulangii astia de la facebook?
Nimic. Am facut toti pasii, trimis tot si tot asa este. Nu cred ca imi reactiveaza contul ...
 
Si eu am rămas fără o pagina de fb..Era pagina unui site de filme..Avea vreo 500 likes ,dar macar am primit 2 avertizări înainte!
 
Loading...
Back
Sus