Ore-mine

cip200

Active Member
Registered
Full Member
Ore-mine este o platforma de minerit, dar care ofera si bitcoin. Trebuie intoarse cateva imagini, care apar la 8 ore. Se castiga, cam la fel ca la bitlanders, deosebirea fiind ca este mai putina munca. Sfatul meu e sa investiti 3.77 dolari si sa urcati pe nivelul 3. Banii, se recupereaza in 2 luni si jumatate. La nivelul 7, se pot scoate aproape 3 BTC lunar, dar investitia este de 10 BTC. Mai multe detalii, gasiti pe acest site. Multumesc
 
Ultima editare:
M-am inscris :), se poate face upgrade si mai tarziu?
Multumesc. Bineinteles, ca da. Daca ai bitcoin, poti sa faci din prima clipa.
 
Pai nu am bitcoin, daca aveam .....
De cat timp esti inscris? Ti-ai recuperat investitia?
 
M-am înscris dar nu pre înțeleg treaba asta. Ce anume trebuie făcut mai exact? Dat click pe ”?” la fiecare 8 ore? Se plătește cum? paypal?
Mulțam!
 
M-am înscris dar nu pre înțeleg treaba asta. Ce anume trebuie făcut mai exact? Dat click pe ”?” la fiecare 8 ore? Se plătește cum? paypal?
Mulțam!
Asa arata imaginile
xc2a79.png

Se da click pe "?" si pe imaginile de sub ele. Apar o data la 8 ore. Se plateste prin portofelul de bitcoin. Plata e instant.
 
portofel bitcoin? chiar m-am incuiat la faza asa :)) Am prins faza cu '?' , dar sa inteleg ca poti primi bonus la productie sau marele premiu? :D
 
bun, perfect. Alte idei despre cum sa facem bitcoin? As cam vrea sa fortez la maxim laptopul asta :))
 
Referitor la ore-mine, cat de sigur e site-ul. Exista posibilitatea (sa zicem) sa investesti 120$ (level 5) si apoi sa te trezesti ca site-ul e down si ca ai luat teapa?
2. Ce inseamna 111.75$ per mine pentru upgrade la level 5. Sunt 4 imagini acolo din ce observ. Asta inseamna ca daca bagi 111.75$ scoti lunar 27.66$ sau trebuie sa bagi 111.75$ x 4 pentru a scoate lunar 27.66$ ?
Screenshot_1.png
 
Cum faci ca sa te loghezi mereu la 8 ore?
Am observat ca atunci cant ma loghez mai devreme apar doar oparte din bonusuri.
 
Loading...
Back
Sus