Oferta de munca cu super salariu

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Daca esti in cautarea unui loc de munca foarte bine platit, ma refer la salariile din romania, pentru ca pe extern e posibil sa nu fie asa mare salariu.
In functie de abilitati poti primi intre 3000 si 10000 euro pe luna, cazarea, masa, tigarile si alte cheltuieli sunt incluse.
Este vorba despre RIM JOB, la mare cautare in afara Romaniei si e posibil ca unii dintre voi sa cunoasteti acest job.
Daca sunteti interesati, va rog postati mai jos si apoi va trimit toate info, cum si unde puteti aplica.
 
1. Ideea la topic mi-a venit dupa ce am vazut ca majoritatea site-urilor de stiri au preluat un pamflet publicat de timenewsroman, ca stire reala.
2. Topicul este postat la Coltul vesel si daca era un job pe bune era postat la categoria care trebuie
3. Rim Job este Bold in textul initial special pentru a atrage atentia. Doar o simpla cautare pe google se gasea raspunsul
4. E posibil ca multi sa fi luat jobul pe bune pentru ca este postat de mine si se gandesc ca nu as posta prostii, sau ceva fake. Indiferent cata incredere ai in sursa care posteaza, mereu trebuie sa te informezi singur, sa cauti info. Acum doar select la cuvant sau serie de cuvinte, click dreapta > Cauta pe google, unde vei gasi mai multe info. Nu va lasati pacaliti asa usor.
5. Exista acest job in unele tari si sa plateste foarte bine. Te gandesti ca este scarbos si foarte naspa, dar te asigur ca un sarut normal pe gura este de 100 de ori mai rau decat un rim job.

Am spus de mullte ori ca in majoritatea textelor care le postez, pun intentionat una sau mai multe erori/greseli/minciuni pentru a vedea reactia sau dupa ce scriu ceva importantat la final ori imediat dupa scriu ceva care iti distrage atentia si nu vei mai retine acel lucru important.
Acum legat de cuvintele subliniate la care multi nu dam importanta.
Aveam un blog acum cativa ani, unde in articolele postate postam un mesaj ascuns prin cuvintele Bold. Intr-o zi o doamna maritata s-a primis si a inceput sa scrie pe blogul ei la fe cu mesaje destinate mie. Nu dupa mult timp am inceput o aventura, ea fiind maritata, iar sotul citea blogul la amundoi.
Ne dadeam intalnire sau vorbeam despre cum a fost, ce vom face data viitoare la vede prin cuvintele bold dintr-un articol normal. Nici in ziua de astazi sotul ei nu stie ca noi 2 am avut o aventura care a durat mai bine de 1 an si chiar suntem buni prieteni si acum.

 
Pai e simplu.
In gura bagi price rahat, o speli odata la nu stiu cat timp si chiar daca o speli o faci superficial. Pe cand ochiul maro IL speli regulat cu cele Mai fine sampoane.
Se stie ca cele Mai curate oragane sunt cele genitale.
Dar Na.... Acum Mai depinde si de fiecare.
 
Pe cand ochiul maro IL speliregulat cu cele Mai fine sampoane.
Pasta mea de dinti e mai scumpa decat samponul de cal, care costa 10 lei

Se stie ca cele Mai curate oragane sunt cele genitale.
Anusul este organ genital? :))

Dar Na.... Acum Mai depinde si de fiecare.

Total de acord, e treaba fiecaruia unde baga limba. Oricum daca bagi limba in alta parte se mai iveste sa dai si cu nasul la ochi, deci same shit :D
 
O crema pentru spalarea anusului sti cat face?
Poate nici nu sti..dar ai sarutat femei..care la randul lor au sarutat un anus..de barbat...;)

Tu nici sa scrii corect nu stii, d-apoi sa stii daca femeile pe care le-am sarutat eu, au sarutat anusul altor barbati. Asa e in online, gura unora pute mai rau decat curul.
 
Tu nici sa scrii corect nu stii, d-apoi sa stii daca femeile pe care le-am sarutat eu, au sarutat anusul altor barbati. Asa e in online, gura unora pute mai rau decat curul.
Opss....Dar știu că te-ai ofticat....;)..m-a bucur... Și nu că știu....sunt sigur...că toate partenerele tale au gustat din anusul unui mascul....ar fi cazul sa le întrebi pe viitoarele...dacă au sărutat in anus...sau ai de gând :D

Și cred că te-ai ofticat...pentru că ai crezut că e un job pe bune...iar când ai văzut despre ce e vorba...mama ce ne-am ofticat.

PS: Tocmai mi-a murit omul care îmi corecta textele....dacă ești în căutarea unui job..( văd că te pricepi)...te pot angaja cu normă întreagă...nu îți face griji cat coastă ..pasta de dinți..sau crema de anus...eu plătesc tot..trebuie doar sa vrei.:D
 
Tu nici sa scrii corect nu stii, d-apoi sa stii daca femeile pe care le-am sarutat eu, au sarutat anusul altor barbati. Asa e in online, gura unora pute mai rau decat curul.
Mai usor cu atacul la persona, ca nu e prima oara cand o faci. Daca nu poti purta o discutiei Fara acest gen de atac, Mai bine mergi si vezi in film.
 
Opss....Dar știu că te-ai ofticat....;)..m-a bucur... Și nu că știu....sunt sigur...că toate partenerele tale au gustat din anusul unui mascul....ar fi cazul sa le întrebi pe viitoarele...dacă au sărutat in anus...sau ai de gând :D

Și cred că te-ai ofticat...pentru că ai crezut că e un job pe bune...iar când ai văzut despre ce e vorba...mama ce ne-am ofticat.

PS: Tocmai mi-a murit omul care îmi corecta textele....dacă ești în căutarea unui job..( văd că te pricepi)...te pot angaja cu normă întreagă...nu îți face griji cat coastă ..pasta de dinți..sau crema de anus...eu plătesc tot..trebuie doar sa vrei.:D
Daca tu esti asa sigur ca le stii pe toate, inseamna ca stii si mama ta ce a sarutat inaintea obrazului tau.
 
Mai usor cu atacul la persona, ca nu e prima oara cand o faci. Daca nu poti purta o discutiei Fara acest gen de atac, Mai bine mergi si vezi in film.
Ti se pare ca am atacat pe cineva? Daca tu consideri asta, e fix problema ta. Si daca totusi in sinea ta crezi ca am facut asta, acum, cand alta data am mai facut?
 
Daca tu esti asa sigur ca le stii pe toate, inseamna ca stii si mama ta ce a sarutat inaintea obrazului tau.
Am zis eu că nu?? Probabil da..nu am întrebat și nici nu am să întreb...faza e că mama nu își laudă pasta de dinți ;)
Un om se lauda cu ce are el mai bun...dacă tu atâta ai putut...să compari pasta ta de dinți cu șamponul unui cal...mai are rost să discutăm...nici nu ști de gluma...doar ți-ai dorit un job...când ai văzut despre ce e vorba ...te-ai și retras..ești nehotărât....:oops:..ori cum nu ai fi bun pentru acest job...cred că s-ar irita anusul de la pasta ta de dinți scumpă..;)
 
Loading...
Back
Sus