Nu functioneaza tema de filme pe alt webhost

Lucifer

Member
Registered
Banned
Salut,
Am vrut sa mut un site de filme online pe alt webhost, dar nu functioneaza dupa ce il configurez. Problema e de la tema, daca o schimb merge, daca o las pe cea veche nu se incarca site-ul si da o eroare ca si cum nu sunt dns-uri la site.
Am mai avut problema asta pe host la namecheap, tema nu mergea acolo si am mutat la mxhost unde e ok.

Stie cineva care ar fi problema? Tema e rbgw/karemia. Nu as vrea sa o schimb ca m-am invatat cu ea si am totul setat.
 
E posibil sa tema sa aiba nevoie de un modul php. Cauta cerintele temei si vezi daca sunt prezente pe host.
Pe hostul care merge, vezi la php info ce module sunt instalate si daca corespund cu cele de noul host.
Faci un fisier info.php pe fiecare host si adaugi codul de mai jos, apoi accesezi link site.com/info.php
Cod:
<?php phpinfo(); ?>
 
Mda, am mai schimbat cateva in php de la cel bun la cel nou, dar tot nu vrea .. nu stiu exact care, sunt o gramada de ON/OFF cand itnru cu codul de sus. :))

Cod:
Notice: Use of undefined constant rbgw_yeniler - assumed 'rbgw_yeniler' in /home/SITE/wp-content/themes/rbgw/framework/tema-dili.php on line 5

Notice: Use of undefined constant rbgw_izlenme - assumed 'rbgw_izlenme' in /home/SITE/wp-content/themes/rbgw/framework/tema-dili.php on line 6

Notice: Use of undefined constant rbgw_cikis - assumed 'rbgw_cikis' in /home/SITE/wp-content/themes/rbgw/framework/tema-dili.php on line 7
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus