Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

[Netestat]Retea ads care plateste in bitcoin

Discuție în 'Centru de Afaceri Online' creată de AlexH, 5 Dec 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    7.179
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $8.037,83
    Am gasit astazi o retea ads care plateste in bitcoin si conform informatiilor online se pare ca plateste.
    Aprobarea la site dureaza cateva ore si dupa ce este aprobat puteti pune codul pe site. Am observat in teste ca incarca foarte multe link in spate, e posibil sa fie doar la mine si nu ceva general.

Plata se face la 5$ prin paypal sau in bitcoin. Reclamele folosite din ce am vazut sunt de la juicy si plugrus. Are atat adult cand si non adult, bannere si popup/popunder.

Va puteti inregistra aici.

Pentru cei cu trafic poate fi o metoda buna de a strange ctiva bitcoin acolo.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta