MediaVenus - retea de publicitate

Mai bine nu ii mai folositi, eu i-am folosit ceva timp si am fost foarte multumit ! Pana au scazut cpm si i-am scos si m-am trezit cu site-ul blocat degeaba, cand le-am trimis mesaj mi-au spus ca site-ul meu nu era adecvat anunturilor lor :)) dar cat timp i-am tinut pe site am fost bun :)) oricum nu ii mai puneam inapoi, dar asa ca idee ! Blochezi un site degeaba ?!!!
 
Mai bine nu ii mai folositi, eu i-am folosit ceva timp si am fost foarte multumit ! Pana au scazut cpm si i-am scos si m-am trezit cu site-ul blocat degeaba, cand le-am trimis mesaj mi-au spus ca site-ul meu nu era adecvat anunturilor lor :)) dar cat timp i-am tinut pe site am fost bun :)) oricum nu ii mai puneam inapoi, dar asa ca idee ! Blochezi un site degeaba ?!!!

nu numai ca blocheaza siteuri,rusi astia is vai de ei baneaza conturi fara motive, numai sunt instare sa plateasca din cauza ca i-au zburat toti dupa siteuri ...
 
eu v am spus sa numai aveti incredere in firma asta numita MEDIAVENUS , ei baneaza orice cont fara motiv, un prieten si a creat cont pentru prima data la ei ,a adaugat siteul si sa trezit cu contul banat fara motive , is penibili ,orice cont la ei nou e suspect,baneaza orice cont creat,deaia nici numai au publisheri si au dat faliment ca fac asemenea chestii fara motive....
 
Eu unu nu am avut probleme la ei cu platile sau cu blocarile de conturi, mi-a fost blocat doar un site dupa ce le-am scos reclama de pe site ! Mi-a facut plata, nu m-a deranjat !
Nu am mai colaborat cu ei pana acum cateva zile, ce sa va zic ! Va arat o poza sa va dati seama daca se merita sau nu sa mai lucrati cu ei !
mediavenus.jpg
 
Loading...
Back
Sus