Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

IT 1990 VS IT 2017.Care este mai bun ?

Discuție în 'Recomandari filme' creată de Jumper, 3 Mar 2018.

1. Jumper

Jumper Member Banned Registered

Aprecieri primite:
    10
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    - $22,43
    Am terminat zilele astea de vazut ambele filme "IT" adaptate dupa nuvela lui Stephan King.M-au impresionat placut ambele,fiecare avand farmecul lor,raportandu-ne la anul la care au fost realizate.
    Sa incep cu IT 1990-dupa mine acesta a fost mai slab comparativ cu cel din 2017,mai putine scene horror,dar m-a impresionat adapatarea.
    Iar cel din 2017 m-a impresionat prin bogatele scene horror care au fost prezente cel putin din 5 in 5 minute.
    Care este parerea voastra?
    Mai astept de asemenea recomandari de filme adaptate dupa cartile lui Stephan King.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    9.121
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $9.957,02
    Pe acesta nu l-am vazut.
    L-am vazut dar nu am fost impresionat, plus nu sunt fan acestui gen.

3. stam

stam Member Registered

Aprecieri primite:
    5
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $0,48
    Iti recomand sa te uiti la primul film sa intelegi cat de cat personajele si inceputul, in cel de-al doilea film o sa intelegi multe raspunsuri la intrebarile din primul film. Eu astept al doilea capitol din filmul de anul trecut, care a fost unul foarte reusit. Recomand cu mare incredere aceste filme si poti sa te increzi ceea ce spun (peste 200 de filme de acest gen vazute si un mare cinefil).

4. Jumper

Jumper Member Banned Registered

Aprecieri primite:
    10
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    - $22,43
    Le-am vazut pe amandoua oricum,eu cred ca al doilea este mai bun,repet.Desi nu e toata povestea,e mai horror si calitatea se vede din avion.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net
: Filmele IT

Distribuie pagina asta