Hosting cu plata paysafe sau sms

Sencuart

Active Member
Registered
Banned
Salut tuturor! Deschid acest topic in speranta ca puteti sa ma ajutati atat pe mine cat si pe cei care au/v-or avea nevoie. Doresc sa imi deschid un website cu un domeniu ro. Neavand 18 ani putem sa ne dam seama ca plata online cu cardul deja a cazut. Asa ca am facut un search pe google iar singurele servicii cu recenzii bune ce ofera host+domeniu prin plata paysafecard si sms sunt: toolz.ro, hzone.ro si XtremeHost.ro. (NU doresc sa fac reclama)
Ce parere aveti despre acestea? Care este mai bun? Iar daca stiti alte servicii puteti da exemple. Multumesc, si imi cer scuze daca am deranjat cu acest topic!
 
Hzone.ro am folosit si eu. Sunt buni si baiatul de acolo te ajuta tot timpul daca e ceva. De restul nu stiu.
De ce domeniu .ro . Pe ce nisa o sa fie siteul.
Ca poate .ro nu e tare recomandat ( depinde nisa)
 
Pai nisa as spune-o dar am gasit domeniu .ro destul de premium si usor de tinut minte iar daca merge treaba fac si .com Daca vrei iti spun in PM, oricum nu e ceva special dar eu zic ca merge. Iar in viitor mai am un proiect cu o baza de 30.000+review-uri originale(nu filme), m-am izbit de problema ca nu gasesc in Romania si am zis sa creez eu. Daca nu mai are nimeni recomandari merg pe Hzone.ro
 
Da, este legal. Imi poti oferi si un quick install wordpress? Iar daca merge treaba bine, nu sunt probleme cu hostul si accepti plata paysafecard raman la tine o perioada mai lunga.
Edit: Atunci domeniul sa fie .com
 
Loading...
Back
Sus