FC Viitorul Campiona Romaniei

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Fc Viitorul a castigat ultimul meci impotriva lui CFR Cluj si ii ia din fata CAMPIONATUL echipei FCSB ( fosta Steaua Bucuresti ) care a castigat cu scorul de 3-0 impotriva CS 'U' Craiova in ultima etapa a campionatului.
Bravo Viitorul Constanta :)

A meritat? Ce zice-ti?
 
Da e a lui Hagi.
Eu nu sunt nici , nici. Da ma bucur cand castiga orice echipa inafara de Steaua.
Asta in fotbalul intern. Cand joaca extern automat tin eu orice echipa romaneasca joaca.
 
au fost scosi cam fortat campioni, cam multe 11 metrii au avut, totusi ma bucur pentru ca sunt niste copii
 
au fost scosi cam fortat campioni, cam multe 11 metrii au avut, totusi ma bucur pentru ca sunt niste copii
Nu cred asta. A fost pe munca lor ( dar cum e fotbalul romanesc se poate si ce zici )
Oricum fata de Steaua nu ai ce zice. Daca ar veni albitrii din "Honolulu - ma refer sa nu stie de Steaua etc " nu ar mai avea atata succes .
Si totusi Fotbalul Romanesc dupa mine r pe ultimul loc mondial. La noi la jucatori Fotbal = $$$ , Faima etc.. = Joc Zero = Nema Fotbal
 
Academia Hagi este cea care a facut Viitorul. Ăstia sunt aici langa mine in Ovidiu iar Hagi si a lui Academie sunt mândri ca ei nu creează orice fotbalisti ci creeaza decari.
Este un concept interesant, în nici 7 ani de zile de existență au reusit sa ia fata greilor !
Bravo lor!
 
Daca esti pe locul 1 timp de 90% din campionatul regulat, iar in play-off bati cand trebuie, cred ca meriti !
Nu meritau celelalte echipe la cat merita Viitorul ! Oircum un campionat slab !
 
Loading...
Back
Sus