De unde pot cumpara numere telefon Romania ?

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
De unde pot cumpara numere telefon Romania ?
Am nevoie de numere de telefon din Romania pentru a verifica niste conturi si accepta doar nr de romania...
Stiti vreun website care ofera asa ceva ? dar la un pret bun ?
 
eu am luat de pe olx cartele orange cu 1 leu bucata, dar au valabilitate mica, 3 luni. Acum folosesc cartele digi care sunt 10 lei bucata
 
A postat @AlexH un thread cu un site, sunaromania sau ceva de genul, te inregistrezi gratis si poti sa folosesti pentru verificare. Nu mai stiu daca se putea verifica si prin SMS sau doar primeai apel.
 
A postat @AlexH un thread cu un site, sunaromania sau ceva de genul
Te referi la acesta: http://www.roforum.net/threads/cum-vorbesti-ieftin-in-romania-din-strainatate.717/
Are abonament de 5 euro pe luna si poti suna oricand si oriunde. :D
La fel se poate mai multe conturi, primesti apel, verifici si apoi treci la altul.
Daca cauti pe google free phone number, vezi gasi destule servicii unde iti poti face si 1000 de numere de telefon.
Un exemplu aici: https://www.callcentric.com/dids/free_phone_number
 
Ofer eu GRATIS 30 cartele cu numar ( sunt fara credit si nu au nici minute). Se pot folosi fara probleme pentru confirmari cont, gmail.....youtube etc.
 
@WorldFly - mai ai cartele gratis sau de vanzare? As avea si eu nevoie de vreo 5-10.
In alta ordine de idei, uitati-va pe OLX dupa cartele Vodafone. Din cate am vazut sunt mai ieftine decat cele de la Orange. Cel putin in Iasi se pot cumpara si cu 5-10 RON cartela, iar cele Orange de la 20 RON in sus.
 
n alta ordine de idei, uitati-va pe OLX dupa cartele Vodafone. Din cate am vazut sunt mai ieftine decat cele de la Orange. Cel putin in Iasi se pot cumpara si cu 5-10 RON cartela, iar cele Orange de la 20 RON in sus.

Am intrat pe forum si vad 10 topicuri necitite... bucurie pe mine, am cu ce imi ocupa noaptea....dar ce sa vad? un nene care posteaza fara citeasca ce s-a mai scris in topic.
 
Loading...
Back
Sus