Metoda Cum poti face mai multe minute pe hitleap gratis si custom referer

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Sunt multi care folosesc programul hitleap pentru a genera trafic pentru site sau a vinde altora.
Default ai 3 sloturi pe hitleap si daca vrei custom referer trebuie sa cumperi pachetul vip.
Prin metoda mea care o ofer gratis nu mai este nevoie sa arunci 9 euro pe luna pentru a avea cont vip si mai multe sloturi.
Varianta mea merge daca detii mai multe vps. Se poate folosi si pentru un singur calculator dar nu da asa mare randament.
1. Login in contul tau hitleap
2. Mergi la referal si copy link tau unic.

3. acum te deloghezi din contul tau si iti faci alt cont hitleap prin link tau referal. Poti repeta acest proces de cate ori vrei tu. Daca ai 20 vps poti pune cate 5 vps pe fiecare cont.
In mod normal rata este de 70% din minutele facute. Prin metoda de mai sus, primesti inca un 10% pentru fiecare cont facut prin referalul tau.

Daca ai avea cele 20 vps pe un singur cont ai face undeva la 30.000 minute pe zi. Daca le distribui pe 4 conturi vei primi un plus de 10% minute pentru fiecare cont. Asa ca ai mai multe minute castigate cu acelasi numar de vps.

4. Acum doresti ca traficul trimis sa nu apara ca fiind de pe hitleap. Pentru asta treci link prin twitter, apoi prin bit.ly si daca vrei ceva mai extrem il mai treci odata prin goo.gl.

5. Daca vrei sa ascunzi si mai bine faptul ca traficul vine din hitleap mai poti face o pagina html pe un site care il detii si pui codul din aceasta pagina Cum ascunzi link referal sau affiliat.
Acesta va face autoredirect catre pagina dorita de tine si nimeni nu va stii ca traficul vine din hitleap.

Cam asta e tot pentru moment.
Data viitoare voi scrie cum poti trimite trafic pe mai multe pagini cu un singur slot si bounce rate scazut.
 
ok merci de raspuns. Spune-mi te rog, cum plateste reteaua Freedom?am cautat ceva exact pe net dar nu am gasit, livreaza bani in fiecare luna?e mai ok ca adsens?merci!
Daca astepti cateva zile iti pot oferi mai multe detalii.
 
Pe un vps de exemplu cel recomandat de tine ultima data, se poate instala ceva program sa faci mai multe vps-uri in care sa rulezi hitleap?
 
Loading...
Back
Sus