Crakrevenue- ce metoda de plata?

daqogem

Active Member
Registered
Full Member
Salutare tuturor :)
Ce metoda de plata recomandati pentru noi, romanii, pe crakrevenue.com ? check/wire/first choice pay/paxum si de ce.
Va multumesc.
 
Salutare tuturor :)
Ce metoda de plata recomandati pentru noi, romanii, pe crakrevenue.com ? check/wire/first choice pay/paxum si de ce.
Va multumesc.
Paxum recomand ca-i plata la 100 (Plata instant) fata check,wire care iei plata la 500 . Pentru site adult ? De ce tocmai crakrevenue cand ai alte posibilitati mult mai bune de monetizare ?
 
Ultima editare:
Din cate am vazut Paxum este folosit de majoritatea retelelor din nisa adult, deci daca schimbi reteaua iti va folosi si in alta parte. In plus, din cate stiu eu, ti se opreste comision la check si wire transfer, la Paxum platesti mai putin.
 
Paxum recomand ca-i plata la 100 si comision 2 $ fata check,wire care iei plata la 500 . Pentru site adult ? De ce tocmai crakrevenue cand ai alte posibilitati mult mai bune de monetizare ?
Din cate am vazut Paxum este folosit de majoritatea retelelor din nisa adult, deci daca schimbi reteaua iti va folosi si in alta parte. In plus, din cate stiu eu, ti se opreste comision la check si wire transfer, la Paxum platesti mai putin.
Da Paxum sau Payonner pentru adult.Eu folosesc amandoua.Amandoua sunt bune.
 
Da. Ce alte posibilitati?
Pentru site adult?
 
Paxum este un card sau un serviciu de plati on-line ca Paypal-ul? Sunt putin nedumerit
 
Paxum este un card sau un serviciu de plati on-line ca Paypal-ul? Sunt putin nedumerit
Da este un serviciu de plati on-line la fel diferenta este ca primesti bani instant nu mai astepti alea 2,3 zile ca la paypal.Sunt vechi si seriosi,eu lucrez cu ei de peste 4 ani,la fel este si payonner tot un serviciu indentic cu paxum,atat ca,parca parca au ceva mai mare comision ca paxum la retragere.Oricum amandoua servici sunt f bune.
 
Loading...
Back
Sus