Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Conturi adsense ieftine

Discuție în 'Ghiduri/metode da facut bani' creată de Iurra838, 16 Mai 2018 la 23:08.

1. Iurra838

Iurra838 Member Registered

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    Roforum, am gasit un indian care vinde conturi adsense non hosted la 20$. L-am contactat pe 14, iar pe 16 mi-a dat contul.
    In caz ca aveti nevoie de conturi va las facebook-ul lui, mie mi-a luat ceva timp pana am gasit pe cineva de incredere, numai de scameri dadeam.
    https://www.facebook.com/sakim820
    De mentionat ca vinde si contul google, nu doar adsense, iar tara ti-o alegi tu.

Publicitate

Oprisan Alina apreciază asta.
  2. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    8.981
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $9.803,57
    Nu stiu ce sa spun legat de asta. Daca contul e facut pe india nu-l poti folosi pe romania.
    Ai reusit sa schimbi numele, adresa, tara, iar la cont in ce moneda este? Eu personal prefer sa fac singur unul decat sa cumpar de la altcineva.
    Poate reusesti sa raspunzi la aceste intrebari si o dovada ca se pot schimba, ca potentialii useri interesati sa fie siguri ca nu e scam.

Bani online cu blog fara cont adsense
    [HOT]Cum poti avea reclame in video fara cont adsense
    Cont adsense - Usor, rapid si gratis

3. Iurra838

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    El nu vinde conturi vechi, tu ii spui pe ce tara sa iti faca, iar el iti face. Iar numele si adresa e imposibil sa nu le poti schimba (Mie personal mi-a facut un cont pe Moldova in USD) .. in mod normal si eu imi fac singur conturile, dar ultimul timp accepta foarte greu (posibil sa fie ceva cu adresa mea ip)

4. Toma Cristian

Toma Cristian Member VIP Club Registered

Aprecieri primite:
    26
    Puncte trofeu:
    13
    Credit:
    $28,97
    Si eu sunt interesat de asa ceva.
    Cum procedezi mai exact? Daca ii ceri sa faci un cont, trebuie plata inainte si dupa iti ofera contul?

5. Iurra838

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    Eu i-am zis sa imi faca un cont, l-a facut si mi-a dat screenshot unde se vedea clar tara MD si ca e non hosted, mi-a propus sa ma invite intai in cont ca sa vad ca totul e ok, dar m-am gandit ca oricum nu are ce face cu un cont MD, deci i-am cerut datele de plata. El accepta skrill si neteller (eu i-am platit prin neteller, mi-a spus ca asa e mai convenabil pentru el)

6. Luca89

Luca89 Member Registered

Aprecieri primite:
    40
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $116,88
    Imi puteti spune si mie care este diferenta intre un cont Adsense Hosted vs non-hosted ? si daca ma ajuta asta la ceva pe youtube ?

7. Iurra838

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    Diferenta este faptul ca daca folosesti un cont hosted poti plasa anunturi doar pe youtube sau blogger, cu conturile non-hosted poti plasa reclama pe site-uri. Daca ai canal de youtube nu ai nevoie de un cont non-hosted.

Luca89 și Oprisan Alina apreciază asta.
  8. Iurra838

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    *Astazi mi-a fost inchis contul adsense cumparat din cauza activitatii de click nevalide, probabil e doar din cauza modului in care am plasat anunturile, stiam ca risc :)) Dar Sakim (Indianul) s-a oferit sa imi mai faca un cont cu 10$, pentru ca mi l-au inchis astia. Cum am spus, sunt aproape sigur ca e doar vina mea pentru ca am fost blocat, o sa fiu atent cu contul viitor si o sa spun daca se intampla acelasi lucru .. desi nu ar trebui, pentru ca el mi-a dat contul cu 0.00$ pe el si 0 afisari de pagina

9. ionut
    Stressed

ionut Moderator Moderator VIP Club Full Member

Aprecieri primite:
    81
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $565,42
    am patit o si eu in trecut cu astfel de conturi sunt ieftine dar si riscul este mare.

10. Iurra838

Aprecieri primite:
    47
    Puncte trofeu:
    18
    Credit:
    $52,89
    Pai eu nu sunt sigur ca e din cauza asta, dar exista o posibilitate destul de mare, luna trecuta mi-au inchis 3 conturi adsense de pe site-uri normale, conturi facute de mine (partea mai interesanta e ca am adsense si pe un site de filme, iar pe ala nu m-au dezactivat, au facut-o doar pe site-urile normale :D )

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Radio Roforum.net
Încărcare...
: adsense

Distribuie pagina asta