Concurs: Castiga o pereche de ochelari VR si un tricou personalizat

Marian97

Member
Registered
Salut, nu stiu daca am nimerit bine categoria, insa fiind la chestii gratuite iar acest premiu este gratuit cu un minim efort din partea voastra, cred ca am nimerit pe unde trebuie, in caz de ceva nu este bine, va rog sa mutati unde trebuie sau la nevoie sa stergeti acest topic. Va multumesc.

In caz de doresti sa participi la un concurs, la care vei putea castiga o pereche de ochelari VR si un tricou personalizat, iti recomand sa intri aici: https://www.betit.ro/concurs-castiga-o-pereche-de-ochelari-vr-si-un-tricou-personalizat/ - Vei putea participa la un concurs ce sunt puse la bataie aceste premii, concursul a inceput azi. Spor!

Multumesc, o zi buna!
 
Practic acest concurs consta in castigare unei perechi de ochelari vr de 29 lei ?
 
Practic acest concurs consta in castigare unei perechi de ochelari vr de 29 lei ?
Salut, intr-adevar premiul este mic, ochelari vr de 29 de lei si un tricou personalizat ce are valoarea maxima de 35 lei, insa pentru cei vor sa participe sunt foarte bine primiti, cu siguranta pe viitor vom avea si alte concursuri. :)
 
Loading...
Back
Sus