Tutorial Comentarii pe orice site 100% aprobate

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cei care isi promoveaza site-ul prin comentarii se vor bucura de aceasta metoda.
Este testat de mine si functioneaza 100% pe orice site, sau aproape orice site.
Comentariul apare imediat pe site ca aprobat, dar nu garantez ca cat va sta acolo.

Pentru a posta metoda, rog 10 membri sa posteze mai jos . Cand se aduna 10 comentarii de la membri diferiti voi posta metoda.

Acum sa vedem cine vrea metoda?
 
Nu e 100% buna metoda cu comentarii aiurea pe siteuri dar pentru un Test eu sunt interesat. Asa ca ii rog pe membrii RoForum care sunt intetesati sa posteze.
Ps: Daca faci cu cap comentariile pot ajuta mult.
 
Nu e 100% buna metoda cu comentarii aiurea pe siteuri dar pentru un Test eu sunt interesat.
Stiu asta. Am stat cateva zile sa ma gandesc daca o postez sau nu. Multi vor face spam, inclusiv pe site-urile mele. Sau poate e bine sa o spun doar primilor 10 care posteaza.
 
Iti dau o idee dar ramane la decizia ta.
Metoda o dai primiilor 5 utilizatori.
Dupa aia faci un fel de extragere.
La urmatorii 5-10 care posteaza sa puna si un numar si cu random faci extragerea si o dai unuia. Si se incepe de la inceput si tot asa :)
 
Sunt și eu interesat Alex însă sunt de părere sa nu spui tuturor pentru ca în trecut ști 'întâmplarea' când 'acel cineva' copia conținutul de pe roforum ...sigur vor folosi metoda și pe roforum drept "multumire" .
 
Sunt și eu interesat Alex însă sunt de părere sa nu spui tuturor pentru ca în trecut ști 'întâmplarea' când 'acel cineva' copia conținutul de pe roforum ...sigur vor folosi metoda și pe roforum drept "multumire" .
Stai linistit, ca ma gandesc ca Alex e baiat destept si o sa trimita prin Pm metoda.

Plus nu cred ca o sa se numere cei cu 1-2 posturi facute pe forum.
 
Este interesanta propunerea ta. Si eu aplic la ea. De lamurit totusi, din cate stiu, link-urile puse in comentarii nu sunt chiar atat de bune, in general fiind considerate SPAM. Gresesc?
 
Dupa cum bine spui Alex , cine stie daca acele comentarii vor ramane pe acel site .Oricum pare interesanta metoda asa ca sper sa fiu in primii 10
 
Ar fi o solutie usoara de promovare a siteului. Acum ramane la atitudinea ta, daca imi vei spune sau nu aceasta metoda. Multumesc!
 
Loading...
Back
Sus