Cine se pricepe la SEO ( platesc )

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
Buna ziua
Doresc sa imi deschid un site pentru constructi
Mai exact pentru Reparatii Acoperisuri
Cine se pricepe sa faca ca site-ul sa apara pe prima pagina il rog sa imi trimita mesaj in privat
 
1. pe ce locatie, prespun ca nu faci national.
2. obiectivul au este sa apari in prima pagina sau sa ai clienti?
3. ce buget ai?
4. vrei consultanta, adica sa iti spuna exact ce trebuie sa faci, cum, unde, etc sau vrei ca X sa faca totul?
5. pe nisa asta ai 4 mari competitori sa zic asa, 2 care fac reclama pe google adword 2 rezultate organice, unul este olx si al doilea este reparatii-acoperisuri.ro
 
1. pe ce locatie, prespun ca nu faci national.
2. obiectivul au este sa apari in prima pagina sau sa ai clienti?
3. ce buget ai?
4. vrei consultanta, adica sa iti spuna exact ce trebuie sa faci, cum, unde, etc sau vrei ca X sa faca totul?
5. pe nisa asta ai 4 mari competitori sa zic asa, 2 care fac reclama pe google adword 2 rezultate organice, unul este olx si al doilea este reparatii-acoperisuri.ro
Pai adwords nu ma intereseaza ca mananca foarte multi bani
Vreau sa apara pe toata tara
Vreau sa apara si pe prima pagina si sa am si clienti sa ma sune.
Buget eu pot sa am si 10000$ ....eu daca vin sa cumpar ceva imi spui cat ma costa daca imi permite bugetu iau ...daca nu renunt
 
Pai adwords nu ma intereseaza ca mananca foarte multi bani
Nu m-am referit la adword.
Vreau sa apara pe toata tara
Este o greseala de strategie. Prima data local, adica localitatea unde esti tu sau firma, apoi incluzi zonele limitrofe pe o raza de 10-50km, urmatorul este judetul si la final pe nivel national.
Vreau sa apara si pe prima pagina si sa am si clienti sa ma sune.
Asta se poate realiza dar pentru moment cum ti-am explicat mai sus.
Buget eu pot sa am si 10000$
Acesta nu este un raspuns. In general inseamna ca bugetul este aproape inexistent si se doreste muca moca. Nu spun ca asa este in cazul tu, ci din propria experienta.
Asa cum am intrebat mai sus:
Faci tu munca conform indicatiilor sau vrei ca EU sa o fac. Pentru ca este un pret total diferit.
 
Loading...
Back
Sus