Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Caut programator

Discuție în 'Oferte joburi' creată de krystann, 10 Noi 2017.

1. krystann

krystann Member Registered

Aprecieri primite:
    13
    Puncte trofeu:
    8
    Credit:
    $82,64
    Salut,
    Periodic am tot felul de proiecte pentru un programator si duc o lipsa serioasa de cineva care sa se tina de treaba si sa fie serios.
    In momentul de fata, am nevoie pentru un site wordpress. Practic site-ul a fost creat (am rupt colaborarea cu cel care l-a facut deoarece nu l-a terminat) dar mai am niste chestii de modificat, din ce imi dau eu seama, ceva simplu. Numarul lor ajunge pana la maxim 10 taskuri, dar simple.

Aceasta colaborare se poate transforma intr-un Job full-time curand. Plata se va face la proiect.
    Cei interesati, va rog sa imi lasati un mesaj privat cu un portofoliu si o adresa de mail. Multumesc

Publicitate

Mariux și Oprisan Alina apreciază asta.
  2. krystann

krystann Member Registered

Aprecieri primite:
    13
    Puncte trofeu:
    8
    Credit:
    $82,64
    Oprisan Alina, Alex11b și AlexH apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...
: programator

Distribuie pagina asta