JOB Caut persoana care sa posteze anunturi

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Caut o persoana care sa imi posteze un anunt pe toate site-urile de anunturi.
Eu iti voi da un text, link, telefon si tu trebuie sa-l postezi pe toate site-urile de anuturi si acolo unde este nevoie adaptat putin pentru a fi acceptat si publicat.
La final imi fisierul cu link catre fiecare anunt publicat.
Daca crezi ca te pricepi mai bine sa faci anuntul iti dau pagina de unde te poti inspira sa-l faci pentru a avea un angajamanet cat mai bun.

Cine este interesat sa lase mai jos mesaj cu pretul cerut pentru acest task.
 
Salut!
Ce spui tu este o treabă relativ ușoară...Pentru 15 euro îți public eu anunțul dat de tine ( pe site-uri de anunțuri )
 
Reînnoirea nu se face zilnic ( fiecare site de anunțuri are un termen între 10-30 zile... ) ...
E riscant să-i faci reînoire zilnic ( doar să fie mereu primu )..riști să ți se baneze contul de pe acel site... Și nu rezolvi mare lucru
 
Ai dreptate,nu te contrazic ( dar din 100 de site-uri de anunțuri ---- în ziua de azi cred că doar 60 mai sunt funcționale ) au unele și politică mai nașpa legată de actualizare zilnică
 
1. folositi contul personal pentru a publica sau faceti altul pentru acest anunt
2. renew la anunt nu am nevoie
3. pe cate site-uri de anunturi veti publica anuntul meu
 
1. Fac 1 cont special pe fiecare site pentru această gamă de anunțuri ( am cont pe puține site-uri )
2. Am o listă cu vro 100 site-uri de anunțuri....Nu sunt sigur că mai merg toate,unele au implementat sistem de plată..Dar sigur sunt destule,peste 50 de site-uri pe care anunțul tău va fi publicat
 
1. O sa fac alt cont special pentru anunt
2. La lista cu anunturi ramane discutabil, depinde de anunt, nu pot sa public anunt cu mobila pe site pe nisa masini (carzz) Postez pe site-urile mari cum ar fi olx,lajumate,publi24... eu zic ca n-are rost sa postezi pe site-ul lu nea ion care nu are nici macar un vizitator pe zi, atata timp cat un cumparator are site-uri mari cu o gama variata de anunturi nu merge pe site-ul lu nea ion sa caute un anunt postat pe luna.
 
Sunt foarte multe site-uri mari cu vechime și alte lucruri..Îți las un PM cu lista mea să vezi că site-urile sunt mari...
Dacă te decizi să colaborăm îmi scrii
 
Eu am un tip ce publica 500 de anunturi pe olx si 500 pe lajumate la pretul de 150-200 de ron , si le face renew la fiecare 7 zile.... nu stiu de unde scoateti voi anunturile respective ... ( Eu il folosesc la toate site-urile mele ...) Alex il poti plati la final ...
 
Loading...
Back
Sus