Castiga bani prin reciclare

b0d0

Un Nimeni Celebru ...
Registered
Full Member
Am primit de la un prieten un link si am zis sa incerc si eu (nu costa nimic)
Este vorba de o metoda de a face bani prin reciclare online .
Prietenul meu nu a primit nici o suma ... nu spun ca este sigura deci daca doriti sa incercati e ok daca nu iarasi ok .
Despre ce este vorba ? Este simplu !
Totul se petrece in Polonia la o firma de reciclare ..
Tu doar cumperi virtual deseuri, nu fizic. Astfel ajuti firma care recicleaza sa cumpere mai multe. Iar ei le recicleaza, iar tu iti triplezi banii in decurs de o luna. 4 saptamani, mai exact.
Inca o data spun ... nu sa facut plata deci nu vreau alte discutii ..
Daca doriti totusi sa incercati aceasta metoda va pot pune un link (cu refeal) .
 
Am incercat eu acest site. M-am inscris pe 3 ianuarie 2016, si am ajuns la 20 euro suma minima de retragere pe 30 iunie 2016.
Sfaturi: deschideti mai multe conturi, puteti deschide de pe acelasi IP, dar sa fie pe nume diferite, fiecare persoana/cunostinta sa aibe un cont bancar in euro si sa va dea voie sa le faceti poza cu buletinul. Undeva in cont aveti 3 optiuni, ceva cu reinvestire bani si cu retragere profit, daca doriti banii mai repede alegeti aia cu retragere profit. Cand ajungeti la 20 euro faceti cerere plata si le trimiteti o poza cu buletinul. Daca aveti cont in euro primiti bani fara sa va opreasca comision. Dupa ce primiti banii, din cate stiu eu va inchide contul daca nu ati efectuat si depunere. Trebuie doar sa va aduceti aminte dupa vreo 6 luni ca trebuie sa luati banii :)
66c547cee2e049a8a9557365f1434489.png
 
Teoretic da, nu stiu daca s-a mai schimbat ceva din iunie. Partea buna este ca nu trebuie sa intri des.
 
Cel mai recomandat este sa investesti $$$ pentru a castiga mai mult $$$ in acel timp. ;)
 
Am primit de la un prieten un link si am zis sa incerc si eu (nu costa nimic)
Este vorba de o metoda de a face bani prin reciclare online .
Prietenul meu nu a primit nici o suma ... nu spun ca este sigura deci daca doriti sa incercati e ok daca nu iarasi ok .
Despre ce este vorba ? Este simplu !
Totul se petrece in Polonia la o firma de reciclare ..
Tu doar cumperi virtual deseuri, nu fizic. Astfel ajuti firma care recicleaza sa cumpere mai multe. Iar ei le recicleaza, iar tu iti triplezi banii in decurs de o luna. 4 saptamani, mai exact.
Inca o data spun ... nu sa facut plata deci nu vreau alte discutii ..
Daca doriti totusi sa incercati aceasta metoda va pot pune un link (cu refeal) .
De pe link-ul tau de referal, nu castigi nimic.
 
De pe link-ul tau de referal, nu castigi nimic.
Castigi doar daca cel care se inscrie cumpara pe bani materiale de la ei
 
Am 89 de referali si n-am castigat nimic de pe urma.
Nu ai castigat nimic,pentru ca referalii tai nu au incarcat contul cu minim 20$ :) Tu vei avea castig numai daca persoanele invitate investesc!
Fara o suma investita e greu sa faci bani si sa ii poti scoate!
 
Eu recomand sa aveti grija cu astfel de site-uri. Sunt multe exemple online care la inceput a mers sa prina lumea incredere si apoi teapa.
Nu spun ca acest site/sistem este un scam, doar va recomand sa aveti grija.
 
Am gasit pe youtube ca toate fabricile, vanzarile de deseuri ar fi virtuale, video-urile de prezentare sunt trucate, probabil sediu inchiriat si ce va urma ?
 
Loading...
Back
Sus