Vand blog cu stiri despre jocuri

alin

Member
Registered
Am un blog care se numeste blogdejocuri.ro si doresc sa-l vand.
Ofer domeniul si continutul, eventual si gazduirea web (se plateste 10 euro in plus, gazduire in romania, server ssd plus ip dedicat).
Pretul este de 30 de euro.
 
E blog nou, am avut trafic cand am distribuit articolele. La banii acestia vrei si trafic? Da, continutul este original si destul de bine scris.
 
Personal nu va motivul pentru care-l vinzi. Este o nisa buna si in combinatie cu cateva sisteme, poti scoate bani frumosi, mai ales ca scrii recenzii originale.
Blog + youtube + dailymotion + ridtube + stream affiliate + alt sistem de affiliere pe games = bani frumosi.
Si nu iti trebuie zeci de mii de vizite pe zi pentru a scoate un venit decent.
Pe viitor daca ai timp, iti propun sa postezi recenzii la sectiunea games aici pe forum. Poti primi chiar MOD si te ocupi cum vrei tu de categorie. Iti poti promova propriile link de afiliere in postari la sectiunea games, clipuri pe cele 3 enumerate mai sus, etc. Sa ma anunti daca esti interesat.
 
Am încercat ceva să fac și nu prea e de mine acest domeniu. Dacă nu reușesc să îl vând zilele următoare o sa fac ceea ce mi-ai recomandat. Iar propunerea ta suna foarte bine. Mulțumesc de informații!
 
Loading...
Back
Sus