Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

NeTestat Bani din referali

Discuție în '[NeTestate] Ghiduri/metode da facut bani' creată de effecto, 12 Sep 2017.

1. effecto
    Amused

effecto Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    63
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $157,68
    Cred ca multa lume foloseste site-ul G2A, dar nu stiu cati stiu ca pot genera si profit.
    G2A Goldmine este un generator inovator de profit. Este integrat în G2A.COM, una dintre platformele de top pentru jocuri și software. Banii pe care îi vei câștiga se bazează pe cumpărăturile efectuate în magazinul G2A folosind „Reflink-uri” sau cupoane de reducere.
    Plata se va face prin urmatoarele forme de plata: PayPal,Skrill,Webmoney,Bank Transfer,Bitcoin.
    Link-ul de inregistrare se afla in semnatura!
    Pentru cei ce se vor inregistra pe link-ul meu voi oferi cateva metode pentru a genera profit mai usor.
    Am pus acest topic la netestate pentru ca inca nu am dovada de plata, dupa prima plata voi posta aici.

Publicitate

Ultima editare: 12 Sep 2017
    Oprisan Alina apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...

Distribuie pagina asta