bad baclinks

daca nu vrei sa pui 100 de link-uri de la acelasi domeniu, poti pune domain:example.net
Edit: In exemplul de la google arata ca poti pune si comentarii.. Ca ai incercat sa il contactezi, sa scoata link-ul si nu ti-a raspuns...
Am dat downloand la fişierul ce mi l-au dat ei cu link-urile externe.
 
Pai eu daca as fi google... As rade... As crede ca vrei sa ma fraieresti.. acu n-a..nu stiu daca o terminat AI si s-ar putea sa se bazeze doar pe niste algoritmi.
Iar daca as fi tu... (nu trebuie sa faci asa..cum crezi tu...) Pentru ca site e nou 1 luna, si are doar 700 de vizitatori care sunt in scadere... as renunta la el... Trag morala, si incep altul.. mai experimentat... Foarte posibil si la astalalt sa gresesti cu ceva... Dar fii bucuros.. mai inveti ceva.. Exista doua variante... ori te blochezi la asta si incerci sa machiezi o baba bolnava... ori o iei de la inceput cu ceva prospatura.. Si baba asta... la 700 de vizite nu prea are pensie
 
Pai si tu pe un site de o luna te pui si faci backlinkuri???pfff
Boss faceti un tutorial "cum sa iti faci un site de succes" (bine titlu suna prea wow dar sper ca ati prins ideea).
Eu am siteul de 4 luni (video adult) si nu sar de 5 vizite pe zi ca sa ajung la 20 ma chinui 30 min twitter posturi pe 10210312 de forumuri ..
Nu inteleg imi fac siteu si incep sa postez si dupa ce fac astept 2 luni si ma apuc sa pun link pe alte siteuri catre siteul meu sau ce ca nu mai inteleg nimic am citit pe 2312313 de forumuri si undeva gasesc ceva altundeva contrazice ce am citit mai inainte..wtf ...
 
Boss faceti un tutorial "cum sa iti faci un site de succes" (bine titlu suna prea wow dar sper ca ati prins ideea).
Eu am siteul de 4 luni (video adult) si nu sar de 5 vizite pe zi ca sa ajung la 20 ma chinui 30 min twitter posturi pe 10210312 de forumuri ..
Nu inteleg imi fac siteu si incep sa postez si dupa ce fac astept 2 luni si ma apuc sa pun link pe alte siteuri catre siteul meu sau ce ca nu mai inteleg nimic am citit pe 2312313 de forumuri si undeva gasesc ceva altundeva contrazice ce am citit mai inainte..wtf ...
Ce nisa?
 
Boss faceti un tutorial "cum sa iti faci un site de succes" (bine titlu suna prea wow dar sper ca ati prins ideea).
Exista cateva aici, doar ca nu le citeste nimeni. :D
 
Nu exista nici o reteta pentru site de succes ! Continut unic,posturi constante si rabdare...+alte mici trucuri,cam atat..
Daca ar fi niste pasi stricti.. gen 1 fa asta, dupa care intra aici, da click si gata..
Atunci toata lumea ar face fix aceiasi pasi. Si problema e ca nu se poate sa fie 2 pe locul 1. sau pe oricare alt loc... Asa ca desi faci cel mai smecher seo... si ceilalti fac la fel.. cine e pe primul loc? De asta nu exista niste pasi fixi.
 
Sa faci si aici un tutorial :)))) nu ne lasa in ceata
Pai zic acum... Daca oferi continut unicat, tot timpul sunt care fura de la tine. Google te pune pe tine pe primul loc, dar dupa tine mai apar si aia cae fura de la tine, asa ca de ce sa nu furi chiar tu de la tine sa mai ocupi ceva locuri.
 
Pai zic acum... Daca oferi continut unicat, tot timpul sunt care fura de la tine. Google te pune pe tine pe primul loc, dar dupa tine mai apar si aia cae fura de la tine, asa ca de ce sa nu furi chiar tu de la tine sa mai ocupi ceva locuri.
Nu e rea ideea, problema-i dacă nu urci cu niciunu :))
 
Nu conteaza perioada, conteaza sa nu-l arzi cu link-uri proaste calitativ, baga ceva de calitate si pt inceput, 1-2 link-uri timp de 2-3 luni, dupa poti sa mai adaugi!
Asta e o ridicate cat mai naturala, nu din prima ii bagam 5-10 link-uri, trece o saptamana mai bagam iar, asa o sa fie domeniu compromis si nici o data nu stii cand te pomenesti cu o penalizare din parte Google, daca ai primit ban, mai poti scapa domeniu dar la o penalizare, slabe sanse!
 
Loading...
Back
Sus