Zoomin MCN Youtube

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Zoomin este o retea MCN youtube foarte veche si majoritatea retelelor mari de acum, au inceput cu Zoomin, de asta le spune si incubator de retele.
De curand i-am contactat daca au support pe limba Romana. Mi-au raspuns ca doi din staful de conducere sunt Romani, asa ca pot asigura suport pe limba Romana.

Regulile de aderare sunt cam mari dar se merita pentru ca ofera un cpm bun.

NUmar de vizite minime: 9000 pe ultimele 30 zile, sau 300 de subscribe. Adica daca nu ai cele 9000 de vizite pe ultimele 30 zile, dar ai minim 300 subscribe poti fi acceptat.
Plata minima la paypal este de 1$
Metode de plata: PayPal, Payza, bank transfer and Western Union
Conform unor informatii online se pare ca plateste daca canalul a primit terminate de la google sau suspend.

Va puteti inregistra canalul aici.

Daca ati aderat de pe link meu si aveti probleme, va rog sa imi spuneti contactez managerul pentru a verifica, rezolva problema.
 
Alex cand semnezi cu ei au contract pe perioada de timp sau cand vrei poti rupe cu ei si sa aplici la alcineva?
 
NUmar de vizite minime: 9000 pe ultimele 30 zile, sau 300 de subscribe. Adica daca nu ai cele 9000 de vizite pe ultimele 30 zile, dar ai minim 300 subscribe poti fi acceptat.
Alex sa inteleg ca se poate si daca nu ai cei 300 subcribe dar totusi ai minim 9000 de vizite?
 
sunt nou in nisa NCN pana acuma am lucrat cu adsense la toate canalele YTB
youtube imi da 55 % din bani incasati de ei pe reclame.
Zoomin spune ca imi da 70 % .. dar ce insemna aceia ?
70% din banii incasati de ei pe reclamele puse sau 70% din 55% ramasi de la adsense ???
 
BroadbandTV
Fullscreen Network
ScaleLab
Freedom!
Union for Gamers

Acestea sunt cateva Platforme care sunt printre cele mai bune.
 
Loading...
Back
Sus