Zi fatala de luni

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ziua de astazi a fost una fatala pentru mine.
Dupa ce am vazut Romanii au Talent nopatea trecuta asa intr-o pauza, dimineata m-am pus sa fac o mica recenzie Romanii au Talent sezonul 5 episodul 1 2015.
Am facut si un montaj mic de 1 minut pentru acest topic. L-am urcat pe youtube si in nici o ora a strans 800 vizionari. Dupa alte 2 ore primesc notificare ca video a fost stres din cauza unei plangeti. Incerc sa ma loghez in contul youtube insa fara sa reusesc. Dupa inca o ora imi vine un e-mail sa urmez cateva teste legat de drepturile de autor. Dupa alte 20 minute in sfarsit am acces la cont unde vad atentionare ca sunt sub monitorizare pana pe 12.09.2015. Daca incalc inca odata regulile imi inchide contul.
Daca era un cont normal nu ma stresam prea mult, dar aveam ceva banuti in el si nu voiam sa-i pierd.

Apoi la alte 2 ore verific un site si vad ca are suspend. Verific mesajele poate am primit o notificare ceva, dar nu gasesc nimic. La revedere date, site, bani care ii facea, etc.
Acum apucate si cauta repede un vps care sa sustina traficul la site, comanda, install si conf vps, incarca platforma, install platforma si apoi munca de cateva ore sa-l aduci online.
A se intelege ca si acum muncesc la asta.

Asa ca ziua de luni pentru mine a fost una fatala. Sa nu credeti ca este o surpriza sau ceva iesit din comun. La mine e normal ca 7 zile sa mearga totul bine si in a opta zi totul sa se duca de rapa. De parca am ucis pe nu stiu ce sfant. :(

Nu mai spun ca ma streseaza si un rahat de telefon care nu mai tace.

Voi gasi eu o solutie sa ma razbun pe rahatii aia de la protv.

Chiar acum incerc sa postez acest topic si nu merge. Am deschis un nou tab si forumul nu se deschide. o fi de la mine sau de la rahatul meu de net.
 
Se spune ca lucruri rele se mai intampla , dar la tine se tin scai mai nene .
Daca putem da o mana de ajutor sa ne anunti .
 
Se spune ca lucruri rele se mai intampla , dar la tine se tin scai mai nene .
Daca putem da o mana de ajutor sa ne anunti .

Multumesc dar trebuie facut totul manual de mine.
Poate o lumanare la biserica pentru noroc si spor.... :D
Mergem inainte, ca nu avem de ales nu?
 
Loading...
Back
Sus