Zack Snyder's Justice League online

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Zack Snyder's Justice League va avea 4 ore si 21 minute, nu cred ca am mai văzut un film atat de lung.

Va fi difuzat pe 18 martie pe HBO MAX.

Daca cineva are stream disponibil sa-l publice pentru ca va face foarte mult trafic.
Vorbim de cateva sute de euro doar pe timpul cand se difuzează filmul, asta desigur daca se stie a monetiza bine acest event care multi il așteaptă.
 
O sa ma uit diseara la el si am sa revin cu un raspuns. Sau daca stie altcineva sa imi zica.
Pai nu e bine sa postam spoiler, asa la ce ma mai uit??
Apropo de filme indiene, alea au acțiune frate tot filmul, mai ceva ca chinezii. :)
 
Pare a fi interesant,dar,4h? Wtf... Nu putem sa îl punem pe YouTube stream direct de pe acest site? :)
Cred ca da, dar cine deține acest site in 24-48 ore il are suspendat si nu cred ca e ok. Părerea mea.
 
Pai nu e bine sa postam spoiler, asa la ce ma mai uit??
Apropo de filme indiene, alea au acțiune frate tot filmul, mai ceva ca chinezii. :)
Aaa.. Ziceam doar de ce are 4 ore filmul.. Nu crezi ca am sa ma uit la un film de 4 ore si sa vin sa il povestesc aici .
Si daa sunt niste filme indiene de actiune de le da clasa si la americani
 
Am facut eu un cut acum are 3.26 ore insa se mai poate scoate cateva scene.
Cand am timp voi face si versiunea 2 unde voi mari viteza de redare pentru ca are foarte mult slow motion.

Sper sa va placa.
1140/1080
 
Loading...
Back
Sus