Youtube schimba regulile 4.000 ore și 1.000 abonați pt. Monetizare !!

Luca89

Member
Registered
Full Member
Ce m-am bucurat ca in starsit am facut si eu 10.000 de vizualizari si ca trebuie sa imi dea canalu la monetizat cand deodata surpriza:

Untitled.png
 
Acum m--am uitat si eu la mine pe canal si asa apare.
Problema este la abonati care nu se strang usor, iar acele ore se fac relativ repede. :D
 
Acum m--am uitat si eu la mine pe canal si asa apare.
Problema este la abonati care nu se strang usor, iar acele ore se fac relativ repede. :D
Și uite așa crește prețul la abonați :D cerința o să fie mai mare, prețul mai mare. Cine vinde o să scoată frumușel în perioada asta!
 
La tine a apucat sa-ti activeze inainte de aceasta modificare, noi nu am avut norocu asta. Acuma e ca naiba....
 
Ultima editare:
Poti sa traduci in romana? Nu inteleg engleza.
Recomanda sa aduci subscribe pe cale naturala si nu prin sisteme de exchange si daca folosesti sisteme de gen risti suspendarea la canal.
 
Mi' se par destul de deștepți oamenii aceștia ;)
Nici nu știți cate benificii le aduce lor cat si youtuberilor aceasta decizie !!!
 
E normal sa vina cu astfel de modificari. Chiar daca pare greu de crezut, se spune ca youtube-ul nu face profit. Ba chiar ca ar iesi pe minus ...
 
Chiar daca pare greu de crezut, se spune ca youtube-ul nu face profit. Ba chiar ca ar iesi pe minu
Glumești nu? Știi cat scoate YouTube per user? 7$ per user face zilnic.
 
Nu am scos-o din capul meu ...
Nu am spus ca tu minti, ci cei care au aruncat asta in piata. Te poti informa singur sa vezi ca informatia postata de mine este reala.
 
Loading...
Back
Sus