Youtube music

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Stau si ma intreb de ce dracu a mai fost inventat playlist daca youtube la fiecare 30 minute opreste muzica si te intreaba daca vrei sa continui?
Nu mai spun ca reclama dupa fiecare cantec, hai ca peste asta pot trece pentru ca sunt ocupat si nu trebuie sa fac nici o actiune, insa cand o opreste ma streseaza rau tare.
De asta prefer radio online si offline, pentru ca ai muzica non stop si iti poti continua munca.
 
Stau si ma intreb de ce dracu a mai fost inventat playlist daca youtube la fiecare 30 minute opreste muzica si te intreaba daca vrei sa continui?
Nu mai spun ca reclama dupa fiecare cantec, hai ca peste asta pot trece pentru ca sunt ocupat si nu trebuie sa fac nici o actiune, insa cand o opreste ma streseaza rau tare.
De asta prefer radio online si offline, pentru ca ai muzica non stop si iti poti continua munca.
daca e vorba de mobil, instaleaza youtube vanced
problem solved
 
Ciudat, nu am patit. Sau poate nu am fost atent. Dar partea cu reclamele nu o inteleg, pt. ca adblock-ul isi face foarte bine treaba ...

Iar pt. telefon, cum spune si lexus, youtube vanced e aproape ca youtube premium si e gratuit. Nu ai deloc reclame, iar muzica poate fi ascultata chiar si in timp ce te joci sau stai pe facebook. Dar ajuta mai mult la partea cu reclamele, ca nu cred ca vrei sa asculti muzica de pe telefon ...
 
Asta cu oprirea clipurilor o inteleg. Adica advertiserul tre sa fie convins ca urmaresti ad-ul lui. Sunt multi care dorm cu youtube-ul aprins.

Dar sa-mi intrerupi video-ul sa-mi bagi 2 reclame? Esti m*ist? Si mie imi zici de user experience?
Cam cea mai penala chestie pe care am vazut-o in viata mea. Nu m-as fi asteptat.
 
Loading...
Back
Sus