Promotie Windows VPS cu 4Gb Ram la 1.5$ pe luna

Iti apare asa in contul tau?
7b5ZyGj.png

Verifica si folderul spam sau bluk. Mai usor cauta numele la firma prin mesajele tale.
Din ce am auzit au primit foarte multe comenzi si e posibil sa dureze putin.
si mie mi-au anulat comanda, ce sa te astepti de la o firma aparuta peste noapte...nu mi-au trimis motivul, nici banii innapoi nimic
 
Ultima editare:
Pai cere refund sau deschide tichet. Ar trebui sa primesti banii. Stiu multi care si-au luat vps de aici si functioneaza.
Nu am de unde stii ce si cum. Al meu este inca live.
 
33k3zpf.png
+
Dupa ce am platit in loc sa-mi dea ... serverele am primit anulat !
la asa oferta probabil n-au mai avut bani sa platesca curentul, numai zic ca au si alte costuri mult mai mari ce nu le permite sa vanda la acest pret..
 
La comanda din paypal click pe refund si trimiteti un print ca cel de mai sus.
Daca are banii in cont veti primi bani imediat.

Sorry pentru neplaceri. Am recomandat pentru ca la mine a functionat si inca functioneaza. Plus asa cum am explicat la inceput a mers fara sa platesc.
6hP3l6E.png
 
a trecut deja ceva timp, si n-au raspuns nici la disputa din paypal dapoi la tichetul de pe site.
 
paypal-ul le acorda drept la replica si lor parca in termen de 7 zile daca nu primesc raspuns pozitiv vor interveni ei pt a face dreptate.
 
Not Found
The requested URL /vps-economique.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.4.18 (Unix) OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 Server at www.hebergplus.com Port 80
 
Oferta nu mai este valida si este markat ca scam. Sper ca ai citit toate postarile din topic.
Se pare ca au sters toate conturile, pana ieri contul meu a mers, acum imi spune ca nu e activ.
Insa vps-ul e activ si acum si sper sa mai tina ceva timp. :D
Eu am fost norocos ca l-am luat gratis. :D
 
In primul post am explicat cum am facut eu. Voi de ce nu ati procedat ca mine? Poate reuseati sa luati gratis ca mine.
Daca e asa cum cred eu, e posibil ca vps meu sa dureze cel putin 6 luni, sau cel putin pana il inchide amazon.
 
Eu am procedat ca tine. Bine, prima oara cu 1.5 nu am mai prin oferta, apoi a fost aceea de 3 si acolo am platit si nu s-a activat niciodata VPS-ul. In fine, nu mai conteaza. Oricum nu e vina ta. Glumeam doar in postarea de mai sus.
 
Nici-un raspuns
Tu posteaza ca ne ajuti mult cu informatiile pe care ni le pui la dispozitie.
Acum nici tu nu poti sa garantezi nimic. Fiecare risca daca are chef.
 
Ca si in cazurile de mai sus: Si mie mi-a fost blocat contul dar VPS-ul merge :) . Sa speram ca merge mult si bine.
Si cum a zis Cred44 fiecare face ce vrea. Tu ne oferi informatiile si noi daca dorim bine daca nu NU. Nu ne obliga nimeni sa luam. Asa e mediul online cu Riscuri.
Asa ca pentru utilizatorii acestui forum nu va avantati in sus pana nu cititi tot topicul.
 
Loading...
Back
Sus