Promotie Windows VPS cu 4Gb Ram la 1.5$ pe luna

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am gasit aseara o oferta la vps windows la un pret incredibil. Se misca super bine iar viteza la net este bestiala.

Configuratie:


Viteza la net
cw6dR96.png


Asta primesti
MRp5bzs.png


Pretul este in dolari canadieni iar in dolari americani face 1.52$ pe luna.

Eu am simulat aseara o comanda fara sa platesc si astazi dimineata cand m-am trezit am gasit datele la server si mesaj ca am facut plata. Nu imi imaginez cum, dar ma voi bucura de el atat cat tine. Si daca pretul se mentine atunci voi plati pentru a continua.

Pana acum cred ca este cea mai buna oferta care am gasit pe net.

Din configuratie pare sa fie vps de la amazon.

1. comandati vps
2. asteptati sa primiti datele de logare la server. Dureaza cateva ore pana primiti datele
3. deschideti din calculator remote desktop connection
4. puneti datele de logare la server: user si parola. Userul este administrator iar parola cea setata de tine.
5. install chrome pentru o navigare mai buna
 
5rCBewi.png


La ce poti folosi acest vps?

1. cei care au viteza mica la upload poti folosi asta pentru a urca cu viteza mai mare clipurile online
2. daca faci conversie si nu vrei sa tii calculatorul deschis toata ziua sau sa nu iti ocupe resurse, poti folosi pe acesta
3. ratie la torent
4. sa rulezi propriul site
5. teste la orice vrei tu
6. orice iti trece prin cap

Unele sisteme de trafic exchange nu functioneaza pe acest vps, cel putin la mine.
Daca aveti intrebari sititi ce aveti de facut..
 
Eu am reusit sa-l iau . Ms Alex. Tocmai ce Rulez pe el si se misca mai bine ca Pc-ul Meu :))
 
Verificati in aceasta noapte pentru ca va redeschide comenzile pentru acest timp de vps pentru un timp foarte scurt.
VPS cumparat la 1.99$ se mentine pe toata perioada care aveti nevoie de el, daca renuntati la serviciu nu mai puteti cumpara la acelasi pret.
Deci daca aveti planuri mari cand e disponibil iar comandati cate puteti sau aveti nevoie.
 
In cate ore ... vin datele de la vps ?!
In cateva ore. Nu am stat sa vad exact cat a durat la mine. Eu am facut comanda noaptea si cand m-am trezit aveam datele.
De tinut ca sunt dolari canadieni si nu americani. Deci 3$ canadieni vine aproximativ 2.2$ americani.
 
acum am facut si eu comanda, dar care e faza de este asa ieftin ca numai o licenta windows este peste 10$
 
Iti apare asa in contul tau?
7b5ZyGj.png

Verifica si folderul spam sau bluk. Mai usor cauta numele la firma prin mesajele tale.
Din ce am auzit au primit foarte multe comenzi si e posibil sa dureze putin.
 
Loading...
Back
Sus