WGplayer

Adi

Active Member
Registered
Full Member
Ati folosit careva WGplayer pana acum? Sunt curios daca sunt seriosi si cum platesc. Multumesc
 
buna ziua,
are cineva de vanzare un cont de adsense video aprobat prin wgplayer?
sau ma poate ajuta cineva sa aprob unul?
contra cost bineinteles,
cine ma poate ajuta rog sa imi lase un mesaj pe privat.
multumesc!
 
Ii poti contacta pe weegooevoads [at] gmail.com
Singurele reguli sunt continutul de calitate care sa nu incalce termenii si conditiile Adsense, clipurile sa fie hostate de catre tine (fara embed) iar materialul video sa fie in prim-plan.
De restul se ocupa ei.
 
Mă poate ajuta și pe mine cineva cu un ex de mail ? Nu știu exact ce detalii sa le trimit ...mail-ul poate fi și in limba romana ?
Le trimiti url la site unde vrei sa folosesti playerul respectiv. Da poti sa le povestesti in romana pentru ca sunt romani :) Astept si eu activarea si inceperea colaborarii cu ei. Chiar sunt curios cum o sa fie castigurile dupa ce incep startul cu ei :D
 
Le trimiti url la site unde vrei sa folosesti playerul respectiv. Da poti sa le povestesti in romana pentru ca sunt romani :) Astept si eu activarea si inceperea colaborarii cu ei. Chiar sunt curios cum o sa fie castigurile dupa ce incep startul cu ei :D
Mi-au răspuns și cică trebuie neaparat conținut original ...e cam nasol aici ,sunt pe nisa știri și nu le am cu conținutul ...
 
Loading...
Back
Sus