Webmoney!

oare stitii? daca dau sa mi se transfere banii din webmoney in BT, se poate? Am undeva la 121 de dolari in webmoney? Oare cati banii imi vor ajunge in cardul de la BT?
Fee withdraw e de 3$ + 2% la webmoney, adica 5.4$ plus cat ia banca comision, plus convertirea in lei daca e cazul. Deja cat ia banca idee nu am, dar presupun ca nu e mai mult de 3$
 
Cine ma poate ajuta si pe mine cu acesti bani din webmoney.??? ofer 120 de webmoney pentru 110 dolari paypal. Multumesc!
 
Chiar nimeni? Va rog frumos... cine ma ajuta si pe mine sa pot scoate acei bani din webmoney... zice-ti voi cat imi oferiti pentru 120 webmoney (dolari) in paypal? Multumesc!
 
Se trimite WMID sau se creeaza pe Finances un WME purse?

Care e cea mai buna metoda acum de a scoate din webmoney (exclus paypal) ?
Mersi frumos
 
Care este cea mai buna metoda de a scoate $ de pe Webmoney ? Am observat ca prin bank romania nu este pe lista tarilor.. prin exchanger cum functioneaza?
 
Care este cea mai buna metoda de a scoate $ de pe Webmoney ? Am observat ca prin bank romania nu este pe lista tarilor.. prin exchanger cum functioneaza?
Cumperi bitcoin pe localbitcoins, deși prețul este mult mai scump decât cu restul portofelelor virtuale. După ultimele întâmplări mondiale, nu prea ai altă alternativă pentru webmoney. Sau îi schimbi pe paxum cu o-paxum(.)net și deja de acolo pe card. În ambele variante ajungi până la urmă să pierzi vreo 30% din bani

Poate mai sunt și alte variante, dar eu nu îi mai folosesc de mult timp
 
Cumperi bitcoin pe localbitcoins, deși prețul este mult mai scump decât cu restul portofelelor virtuale. După ultimele întâmplări mondiale, nu prea ai altă alternativă pentru webmoney. Sau îi schimbi pe paxum cu o-paxum(.)net și deja de acolo pe card. În ambele variante ajungi până la urmă să pierzi vreo 30% din bani

Poate mai sunt și alte variante, dar eu nu îi mai folosesc de mult timp
Dar prin exchanger ?

Edit: Acum am vazut ultimul paragraf, mersi frumos. Numai de din astea dau.. am sa revin cu un post unde am pe un cont de Payoneer blocati alti 900$ din cauza ca in email-ul meu exista un "." pe care Payoneer nu il vede efectiv si spune ca nu sunt EU. :))
 
sa revin cu un post unde am pe un cont de Payoneer blocati alti 900$ din cauza ca in email-ul meu exista un "." pe care Payoneer nu il vede efectiv si spune ca nu sunt EU. :))

Vezi că în opțiunile la gmail ai posibilitatea de a adăuga mai multe mailuri.

Mic truc pentru a scuti adrese de email :
Daca ai gmail poti sa folosesti adrese gen
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Etc.

Pentru asta trebuie sa deschizi gmail (versiunea desktop) > settings > Accounts and Import > Add another E-Mail address

Astfel poți să le dovedești că ești tu
 
Vezi că în opțiunile la gmail ai posibilitatea de a adăuga mai multe mailuri.

Mic truc pentru a scuti adrese de email :
Daca ai gmail poti sa folosesti adrese gen
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Etc.

Pentru asta trebuie sa deschizi gmail (versiunea desktop) > settings > Accounts and Import > Add another E-Mail address

Astfel poți să le dovedești că ești tu
Deci eu nu cred asa ceva =)))))) crede-ma ca sunt maestru sa gasesc ceva pe google daca vreau dar daca e cum spui tu si imi iese si imi rezolv contul cand ajung acasa, ai 50$ de la mine.
 
Nu promite nimic când ești foarte fericit sau foarte trist, ajungi să regreți pe urmă)))

Nu îmi trebuie nimic, suntem aici pentru a ne ajuta

II am blocati de 3-4 luni, nu ar fi regret =))) te anunt deseara ce fac. Trebuia sa le dau full billing address ca sa imi schimb cartela SIM (pierduta) si cand trimiteam mail zicea ca e mail inexistent ( nu exista cont pe Payoneer pe mailu meu). Am sunat la ei in SUA am stat 2 ore in telefon sa raspunda cineva si le-am explicat situatia.. mi-a spus femeia ca imi da ea direct email de pe contu ei .. mi-a dat tot de pe un robotel ceva.. aceeasi poveste.. m-am dat batut =))
 
Loading...
Back
Sus