Cerere Webhost

la godaddy este o promotie gazduire shared 12luni + domeniu com net org gratis inclus si costa 45lei.... eu folosesc godaddy si este rapid si nu pica deloc ,inainte foloseam namecheap si aveam numai probleme cu ei....
 

Atașamente

  • Annotation 2019-07-24 163720.png
    Annotation 2019-07-24 163720.png
    23,6 KB · Vizualizări: 14
la godaddy este o promotie gazduire shared 12luni + domeniu com net org gratis inclus si costa 45lei.... eu folosesc godaddy si este rapid si nu pica deloc ,inainte foloseam namecheap si aveam numai probleme cu ei....
mersi dar se pare ca nu e potrivit pentru platforma de o rulez eu ,din ce mi-au spus ei cica or sa revina cu un email ... oricum pe partea de suport mi se pare ca sunt cam in plop + ca ma chinui sa inteleg engleza lor...
 
Daca vrei ieftin, extern si intern, shared = hostinger la 1$ max pe luna gen parca au.

Daca vrei ceva mai serios, nu se merita sa dai 3$ pe luna cand un vps este 5$ care este peste tot. Doar ca ai nevoie de cineva sa il puna pe picioare.
 
mersi dar se pare ca nu e potrivit pentru platforma de o rulez eu ,din ce mi-au spus ei cica or sa revina cu un email ... oricum pe partea de suport mi se pare ca sunt cam in plop + ca ma chinui sa inteleg engleza lor...
pai nu au suport in romana normal, doar in engleza si in anumite limbi au, nu au sediu in romania, dar godaddy e cea mai mare firma ,eu unul sunt multumit de ei ,nici nu am nevoie de suport ca nu am avut absolut nicio problema intr-un de cand ii folosesc.
 
Caută prin Bulgaria. Sunt firme de care nu a auzit mai nimeni dar sunt bune. Am shared la 3 dolari si țin si 10 mii de unici pe zi. Atât ca la securitate sunt cam varza. Suportul este Ok.

Ps: viteza lor este foarte buna la internet.
 
namecheap?aia sunt cei mai varza la hosting , am si eu hosting acolo si pica des gazduirea desi nu am site cu trafic mare ,eu am renuntat din cauza asta

cu namecheap cam asa e ... am un blog acolo . Pentru vizitele pe care le are blogul meu e ok . Dar pentru o comunitate nu as vrea sa iau de la ei .
pai nu au suport in romana normal, doar in engleza si in anumite limbi au, nu au sediu in romania, dar godaddy e cea mai mare firma ,eu unul sunt multumit de ei ,nici nu am nevoie de suport ca nu am avut absolut nicio problema intr-un de cand ii folosesc.
logic ca e suportul in engleza ... nici nu ma asteptam la altceva . Dar engleza lor e una de balta ... in loc de "give me your email " mi se spunea "give me best mail" ... ma uitam ca proasta si nu intelegeam ce vrea ala de la mine si intreb "you need my email?" si el " yes give me best mail" :))))
 
Caută prin Bulgaria. Sunt firme de care nu a auzit mai nimeni dar sunt bune. Am shared la 3 dolari si țin si 10 mii de unici pe zi. Atât ca la securitate sunt cam varza. Suportul este Ok.

Ps: viteza lor este foarte buna la internet.
Gen sa-mi "inmatriculez" site-ul pe Bulgaria nu? :)) glumesc
o sa ma uit si de asa ceva ...
 
pai nu au suport in romana normal, doar in engleza si in anumite limbi au, nu au sediu in romania, dar godaddy e cea mai mare firma ,eu unul sunt multumit de ei ,nici nu am nevoie de suport ca nu am avut absolut nicio problema intr-un de cand ii folosesc.
Godaddy este cea mai mare firma de vanzari domenii nu de hosting
 
Loading...
Back
Sus