Warrez advertise?

Acest site nu functioneaza la mine.
Sunt cateva metode, care combinate iti pot aduce 10k euro pe luna fara probleme. Un client de al meu care are un site de gen, scoate lunar undeva la 8k euro. A muncit destul sa-l ridice dar acum scoate destul de bine, mai ales pentru tara de unde este.

1. short link - stii la ce ma refer
2. demo link daca exista sau site original sa il treci prin shortlink care sa contina link tau de affiliat. Poate pare o prostie ca cineva sa cumpere un produs de pe un site de *****, dar te asigur ca se intampla destul de des.
3. din cate stiu ai site de file sharing, unde poti hosta fisierele, pui publicitate si posibilitatea de a cumpara premium. Daca nu vrei sa folosesti propriul sistem poti folosi alte sisteme de gen de unde poti castiga din download si pachetele premium.
4. apoi mai sunt reclamele si popup inserate pe site
5. promovare servicii anexe care iti pot aduce venituri destul de mari.

Un amic are un site de filme online care este in top 10k alexa si pe langa reclamele pe site are un shop online de suveniruri. Shop-ul genereaza lunar profit de cateva mii de euro si doar are banner pe site-ul de filme.

Daca reusesti sa-l ridici vei castiga destul de mult, mai ales daca pui chestii clean.

Daca te gandesti sa fie pe romania, ai slabe sanse sa faci ceva.
Desi lumea fugea de asia, am cativa amici care fac destui bani pe aceasta regiune.
 
Loading...
Back
Sus