Vreau sa devin ambasador

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Eu te sustin daca este si un loc de secretara .
Normal. Ca trebuie sa imi fac staff si tot tacamul. :D
Dar am nevoie de 10k voturi. Daca tot vrei postul de secretara, atunci vezi cum faci sa aduni cele 10k de voturi, poate chiar mai multe.
Plus un chief of staff si voluntari.
 
Mno ... sunt si eu acum asgardian si vrui sa te sustin insa ...

Candidate Profile

Country
United Kingdom
This candidate is outside of your region. Please check out the candidates in your locality or check that your location is correct in your profile settings

:(

Zice ca nu esti de la mine din sat si daca vreau sa votez pe cineva trebuie musai sa fie de la mine din sat ... de kk :(
 
Eu fac parte din primii 100k membrii, am si certificat, etc. :D
Voi schimba tara pe Romania sa ma poata vota lumea din Romania. Sau va faceti cont pe UK sa ma puteti vota. :D
 
Nu am schimbat orasul, ci doar tara. Voi pune bucuresti sau galati, nu stiu care ar merge mai bine. Sa strang 10000 voturi din constanta nu stiu ce sanse as avea.
Cred ca pun Galati si cine se inregistreaza sa puna la oras acelasi ca si mine.
 
Ce beneficii ai daca esti asgardian?
 
Pai nimci deosebit acum, dar daca au in plan ceea ce cred eu, poti face parte de prima tara care are ca locatie in spatiu. Eu fac parte din primii 100k membri si conform lor voi avea ceva beneficii in caz de....
Pentru moment este doar fun. :D
 
fiind roman, intreb: daca te votez, ce-mi iese la afacerea asta, se pot cumpara locuri in guvern, daca da, cat costa?
 
Loading...
Back
Sus