Vps gratis pentru trafic exchange

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am gasit astazi un site care ofera browser vps gratis. Puteti rula simultan pana la 4 tab. Asta inseamna ca puteti rula 2 sisteme de trafic exchange simultan care sunt bazate pe browser.
Va puteti face cate conturi vreti si pe fiecare sa rulati acelasi lucru.


Functioneaza foarte bine cu 22hits care are restrictie la doar 4 tari. Din cate am inteles acest nou site de trafic exchange functioneaza bine pentru a trimite trafic catre clipurile de pe dailymotion si youtube.

Inca nu am testat hitleap sau otohits sa vad daca functioneaza. Otohits ar trebui sa functioneze pentru ca are posibilitatea sa faci auto surf din browser.

Mai poate fi folosit cu script de auto rotator link pentru a face vizite la site tau si scade bounce rate si chiar click pe propriile reclame, dar atentie aici sa nu faceti abuz.

Pentru a avea browser vps gratis trebuie sa inscrieti aici.

Sper sa va ajute ...
 
Da, am observat aspectul asta astazi, chestia este ca si conectat mai pica cateodata.
 
conectat mai pica cateodata
La mine a functionat bine si nu a cazut, chiar daca a fost deschis cel mai mult 24 de ore.
Pentru a afisa reclamele de pe site vostru sau youtube/dailymotion trebuie sa dezactivati protectia din firefox.
Asta se face prin click pe proprietati si apoi extensii si deactivati tot de acolo.
Default are adblock activat lucru care nu va ajuta cu nimic daca va vizitati site-ul sau clipurile pe youtube sau dailymotion.
 
Loading...
Back
Sus