Vorbeste in Romania Nelimitat pe mobil si fix

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
XrvI2Yf.png

Pentru cei care sunt in afara Romaniei acum pot vorbi in Romania Nelimitat la orice ora pe fix si mobil la doar 7 euro.
CallRomania este un serviciu care iti permite sa suni la orice numar din romania fix sau mobil de pe laptop,desktop,tableta, smartphone.

Am mai scris despre acest serviciu aici pe forum. De cateva zile au bagat optiunea Nelimitat la doar 7 euro. Pentru mine care nu sunt in Romania este o oferta foarte buna, pentru ca in mode normal consum intre 15-25 euro lunar pentru a suna Familia.

Un alt avantaj este ca Familia ma poate suna oricand la cost local pentru ca primesc numar de telefon Romanesc.

Este nevoie de acces la internet pentru a folosi CallRomania. Consumul de date pe mobil, cand folosi aplicatia este foarte mic, atat de mic incat nu se baga de seama. La un apel de 35 minute prin CallRomania din UK in Romania, consumul de date pe telefonul mobil a fost sub 1MB.
Pentru laptop sau desktop sunde folositi home internet nu trebuie sa va faceti griji pentru ca traficul este nelimitat si viteaza este si mai buna.

Puteti folosi CallRomania ca aplicatie sau direct pe site-ul lor.
Chiar daca nu esti in afara Romaniei tot este o varianta buna pentru a suna la orice numar de fix sau mobil indiferent de ora si totul la doar 7 euro.

Accepta si paypal pentru a face plata la abonament.

Acest print este din contul meu pentru a vedea ca-l folosesc.

2BwKlxj.png


Nu am activat inca oferta pentru ca astept sa termin creditul din cont. Dupa asta voi activa abonamentul de 7 euro.

Aplicatia se poate instala pe mai multe telefoane pe acelasi cont. Contul meu il mai foloseste sora si fratele meu pentru a suna in Romania.

Ca dezavantaj la metoda asta sa spun asa, este ca atunci cand primesti un apel pe numarul tau de romania, suna la toti care au aplicatia sau sunt logati in cont, sau cel putin care sunt conectati la net si app este activa.
Un exemplu: Pentru ca folosim toti 3 applicatia pe mobil, cand suna mama, ne suna la toti, asa ca raspunde cel mai rapid.

Un mare avantaj pentru mine, in afara de faptul ca vorbesc ieftin in Romania este faptul ca Mama ma poate suna oricand la tarif local, asa ca nu trebuie sa mai cheltuie o gramada de bani pe apeluri internationale.

Sa imi spuneti ce parere aveti daca folositi acest serviciu.

Iti poti face un cont pe
CallRomania aici.
 
Am folosit callromania, am bagat anu trecut 10€ in cont si inca mai am 7€ dar mi-a expirat contu. E foarte interesant doar ca eu nu prea l-am folosit.
Ca aplicatie imi place mai mult si va recomand aplicatia linphone, e mai frumoasa, se pot face setarile de callromania si pe linphone.
 
Loading...
Back
Sus