Vizualizari youtube

WPMT

Active Member
Registered
Full Member
Ma intereseaza metode de a creste vizualizarile diferitelor clipuri pe youtube. Nu vreau vizualizari worldvide, ci doar romania. Sau ma rog.. macar un procent de peste 75% sa fie din romania.
Nu ma intereseaza pentru reclama sau abonati, ci doar pentru vizualizari intr-un timp scurt.
Daca cineva ofera astfel de servicii va rog sa-mi trimiteti pm.
 
Ma intereseaza metode de a creste vizualizarile diferitelor clipuri pe youtube. Nu vreau vizualizari worldvide, ci doar romania. Sau ma rog.. macar un procent de peste 75% sa fie din romania.
Nu ma intereseaza pentru reclama sau abonati, ci doar pentru vizualizari intr-un timp scurt.
Daca cineva ofera astfel de servicii va rog sa-mi trimiteti pm.
Contactează pe cei cu site-uri de filme și cumpără pop. Așa cred că ieși cel mai ok la preț. Poți trece linkul prin t.co (twitter)
 
Contactează pe cei cu site-uri de filme și cumpără pop. Așa cred că ieși cel mai ok la preț. Poți trece linkul prin t.co (twitter)
E cam prea agresiva metoda..
M-am uitat sa vad daca pot face un autoplayer pe siteuri cu vizite multe, dar deocamdata fara rezultat.
 
M-am uitat sa vad daca pot face un autoplayer pe siteuri cu vizite multe, dar deocamdata fara rezultat.
Autoplay pe embed nu functioneaza, adica nu iti va contoriza vizionarile. Cea mai rapida si simpla metoda este sa cumperi popup pe site mari.
O alta metoda este cu sisteme gen addmefast si alegi like la video, nu vizionari, pentru a a fi contorizate.
 
Era un site mai demult unde trebuia sa vezi un link cam 30 secunde ca sa faci bani sau credite si apoi foloseai si tu creditele alea sa vizioneze altii link tau. Cu ala nu merge? si daca da care e ala ca nu mai retin si ma intereseaza si pe mine...
 
Salut, sfatul meu, deoarece am 7.000 de abonati unici pe canalul meu de Youtube sunt cuvintele cheie, titlu sa fie foarte la obiect si sa contina in descriere cuvinte din titlu...a si am uitat, imaginea de la thumbnail sa fie buna.
 
Loading...
Back
Sus