Vizualizari YouTube - E timpul sa cresti vizibilitatea afacerii tale!

Raneni

Member
Registered
Banned
,
maxresdefault.jpg


Buna ziua,

Astazi vreau sa va aduc la cunostiinta oferta noastra de vizualizari YouTube. Dupa cum bine stiti, un video cu multe vizualizari atrage mai multa atentie decat unul cu putine vizualizari. Noi va oferim posibilitatea acumularii unui numar record de vizualizari, intr-un timp relativ scurt. Videoclipul dumneavoastra va fi astfel mai bine rankat si va deveni mai popular.

Ce oferim noi, mai exact?
Ei bine, pachete de vizualizari YouTube WORLDWIDE, la un pret avantajos. Un pachet contine 100.000 vizualizari.

Acestea NU provin de pe site-uri de Like Exchange.

Un client poate comanda si mai multe pachete, evident.

Timpul de livrare se poate este de pana la 5 zile. Sunt situatii in care acestea pot veni mult mai devreme.

Pretul este de 130$, insa primele 2 comenzi facute de membri acestui forum vor beneficia de un discount, astfel incat pretul va fi de 115$.

Plata se face in avans, prin PayPal sau transfer bancar ( ING )

Pentru comenzi, nu ezitati sa adaugati raneni96 pe Skype.

Va multumesc pentru atentie!
 
1. Roforum nu este bazar. Recomand sa citesti regulamentul.
2. Contribuie cu ceva pe acest forum si apoi poti folosi sectiunea marketplace
3. La youtube este mai delicat si e nevoie de dovezi ca sunt vizionari reale, care nu pun in pericol contul clientului care cumpara.
4. Sursa de pe care trimiti vizitele sau metoda folosita. Daca folosesti metoda mea nu cred ca este frumos sa vinzi, mai ales la membrii acestui forum.
5. Ai clipuri care au primit cele 100k de vizionari?

La urmatoarea abatere primesti Full Ban pe forum.
 
1. Poate nu-mi dau eu seama, insa am vazut in sectiunea de VANZARE/CUMPARARE/SCHIMBURI diverse anunturi, cu vanzari de domenii, de servicii legate de FB, deci poti, te rog, sa ma lamuresti de ce un serviciu legat de YT nu e permis? Sa nu mai gresesc pe viitor.

2. Imi cer scuze, nu am vazut nicaieri ca trebuie sa contribui cu ceva inainte de a posta un serviciu.

3 si 4. Nu am nicio idee despre metoda ta. Dupa cum vezi, sunt nou inscris aici. Eu stiu ca sunt reale vizualizarille, daca nu sunt de pe site-uri de Like Exchange.

5. Avem si un clip la care au fost comandate 800.000 de vizualizari, insa aici exista o problema. Politica de confidentialitate pe care o avem ne impiedica sa divulgam video-urile. Pana una alta, e normal. Nimanui nu i-ar conveni sa afle lumea ca videoclipul lui are vizualizari cumparate, asadar lista cu clientii nu se poate face publica. Fiecare client are parte de confidentialitate din partea noastra. Pe langa acest aspect, daca am face publice video-urile, sigur s-ar gasi rauvoitori care sa le faca sa pice si apoi clientii ar da vina pe noi.
 
1. Exita risc mare de frauda/scam/refund la acest serviciu de accea fara dovezi nu este permis. Datoria mea este ca orice user de pe roforum cand cumpara un produs sa stie ca este valid si nu exista riscul de suspend atat la cont cat si la adsense ori MCN network.
2. Roforum este o comunitate unde ne ajutam reciproc, contribuim cu informatii utile, iar sectiunea MarketPlace este doar un bonus sa spun asa.
3. Metodele mele sunt foarte cunoscute si multi ajung pe forum datorita acestora.
4. Va trebuie sa postezi o dovada la un clip. Fie un video de al tau, ori unul de al meu.
Se posteaza clipul cu zero vizite si apoi incepi sa trimiti trafic si vedem cat din cele 100k sunt contorizate de youtube si daca sunt probleme.
De preferat este la un clip de al meu prin goo.gl sau bit.ly. In acest fel membrii acestui forum vor stii ca serviciul oferit de tine este valid.

Nu exista loc de negociere aici si sper sa intelegi.
 
Loading...
Back
Sus