Vizionari youtube

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cei care au canale pe youtube si au nevoie de vizionari am gasit un site care multi il recomanda. Nu l-am folosit dar il puteti testa sa vedeti daca functioneaza.

Cateva recomandari inainte de a incepe o campanie.

1. upload un video de 10 minute. conform celor care folosesc acest site cand video este mai mare se afiseaza reclame mai bune, mai bine platite.
2. alegeti intre 90 si 120 secunde per vizionare pentru a creste numarul de minute vizionate. Cei care sunt pe freedom au sanse mari sa primeasca plata chiar daca au folosit metode mai putin ortodoxe.

Se spune ca cpm la youtube este intre 5 si 10$ si daca functioneaza e pot face banuti frumosi.

Va puteti inregistra aici.

 
am testat putin acest site. Am lasat cateva ore calculatorul deschis si am facut aproape 1000 credite care inseamna 1000 vizite la 30 secunde.
Nu am trimis pe vide ci pe un site care il detin. Am pus 5 link de pe acelasi site pentru bounce rate. Vizitele sunt contorizate de sisteme de statistici si exoclick mi-a contorizat 950 din cele 1000 trimise la site.
Daca merge asa, impreuna cu alte sisteme se poate face ceva banuti.


E bun la acesta ca deschide nou tab in browser la fiecare site si cand timpul expira il inchide. Nu ruleaza intr-un program sau frame ca altele.
Singurul lucru care nu prea imi place este ca trimite vizitele foarte repede.
cele 1000 vizite au fos trimise in maxim 5 minute.
De asta am si pus mai multe link la acelasi site.
EKjVNN0.png


Am vazut ca majoritatea din schimb de trafic sunt adrese de youtube. Chiar daca va costa credite extra puneti minim 90 secunde la clipuri care au o durata mai mare.

Poate mai testeaza cineva sa vedem cum functioneaza.

Mai tarziu voi genera iar credite si voi testa pe youtube.
 
Loading...
Back
Sus