Vitrocoin 100 VTC free ( $27. )

Wow, sunt surprins de doza de rautate gratuita as putea spune. Mariuselll, sa-ti spun un lucru: sintagma "copy-paste" se refera la un lucru copiat in totalitate. Gen, cum ai copia tu acum raspunsul asta al meu si l-ai posta ca fiind al tau. De la primul la ultimul cuvant. Lucrul la care te referi tu nu e nici pe departe la fel. Pe forumul respectiv, singurul lucru "copiat" este numele, ca na, fiind despre aceeasi moneda virtuala, nu puteam sa-i pun alt titlu. Deci, nu e nici pe departe vorba de un copy-paste...

Tin sa-ti multumesc pe aceasta cale, pentru ca mi-ai dat o idee buna despre cine a dorit banarea mea acum cateva saptamani. Intr-o zi am vrut sa intru pe forum si am vazut ca am fost banat. Uitandu-ma la motiv, vad acolo "fura posturi de pe roforum". Am stat, m-am gandit si mi-am dat seama de ce e vorba. Noroc ca Alex a inteles situatia si a ridicat banul, fapt pentru care as vrea sa-i multumesc, ca nu cred c-am mai avut ocazia.

Acest motiv absurd invocat de tine probabil sau de cel ce a demarat banarea, cum ca "fur posturi de pe roforum" e absolut nefondat. Repet, eu nu am dat "copy-paste" pe forumul respectiv. Am deschis doar un topic legat de aceasta moneda. Asa ca...scuza-ma. Hai, sa spunem...daca era vorba de vreo metoda secreta, postata numai pe RoForum sau un lucru de genul asta si eu o postam pe alt forum, intelegeam. Parca vad ca maine iar ma trezesc banat, pe acelasi motiv. :))
 
Wow, sunt surprins de doza de rautate gratuita as putea spune. Mariuselll, sa-ti spun un lucru: sintagma "copy-paste" se refera la un lucru copiat in totalitate. Gen, cum ai copia tu acum raspunsul asta al meu si l-ai posta ca fiind al tau. De la primul la ultimul cuvant. Lucrul la care te referi tu nu e nici pe departe la fel. Pe forumul respectiv, singurul lucru "copiat" este numele, ca na, fiind despre aceeasi moneda virtuala, nu puteam sa-i pun alt titlu. Deci, nu e nici pe departe vorba de un copy-paste...

Tin sa-ti multumesc pe aceasta cale, pentru ca mi-ai dat o idee buna despre cine a dorit banarea mea acum cateva saptamani. Intr-o zi am vrut sa intru pe forum si am vazut ca am fost banat. Uitandu-ma la motiv, vad acolo "fura posturi de pe roforum". Am stat, m-am gandit si mi-am dat seama de ce e vorba. Noroc ca Alex a inteles situatia si a ridicat banul, fapt pentru care as vrea sa-i multumesc, ca nu cred c-am mai avut ocazia.

Acest motiv absurd invocat de tine probabil sau de cel ce a demarat banarea, cum ca "fur posturi de pe roforum" e absolut nefondat. Repet, eu nu am dat "copy-paste" pe forumul respectiv. Am deschis doar un topic legat de aceasta moneda. Asa ca...scuza-ma. Hai, sa spunem...daca era vorba de vreo metoda secreta, postata numai pe RoForum sau un lucru de genul asta si eu o postam pe alt forum, intelegeam. Parca vad ca maine iar ma trezesc banat, pe acelasi motiv. :))


Alex are dovada clara ca a fost COPY - PASTE la primul "furt" , i-am zis , am trimis printuri etc .... Nu zic ce am facut mai departe. La al doilea ai invatat sa nu mai faci copy - paste.

NU ZICEAM NIMICA DACA CHIAR TE VEDEAM MAI DES PE FORUM , DACA FACEAI CEVA PENTRU FORUM ETC ETC.......
Din 16 Apr 2016 de cand te-ai inscris ai 72 de posturi, 2-3 aici doar .... restul e CAN CAN ...
 
Wow, sunt surprins de doza de rautate gratuita as putea spune. Mariuselll, sa-ti spun un lucru: sintagma "copy-paste" se refera la un lucru copiat in totalitate. Gen, cum ai copia tu acum raspunsul asta al meu si l-ai posta ca fiind al tau. De la primul la ultimul cuvant. Lucrul la care te referi tu nu e nici pe departe la fel. Pe forumul respectiv, singurul lucru "copiat" este numele, ca na, fiind despre aceeasi moneda virtuala, nu puteam sa-i pun alt titlu. Deci, nu e nici pe departe vorba de un copy-paste...

Tin sa-ti multumesc pe aceasta cale, pentru ca mi-ai dat o idee buna despre cine a dorit banarea mea acum cateva saptamani. Intr-o zi am vrut sa intru pe forum si am vazut ca am fost banat. Uitandu-ma la motiv, vad acolo "fura posturi de pe roforum". Am stat, m-am gandit si mi-am dat seama de ce e vorba. Noroc ca Alex a inteles situatia si a ridicat banul, fapt pentru care as vrea sa-i multumesc, ca nu cred c-am mai avut ocazia.

Acest motiv absurd invocat de tine probabil sau de cel ce a demarat banarea, cum ca "fur posturi de pe roforum" e absolut nefondat. Repet, eu nu am dat "copy-paste" pe forumul respectiv. Am deschis doar un topic legat de aceasta moneda. Asa ca...scuza-ma. Hai, sa spunem...daca era vorba de vreo metoda secreta, postata numai pe RoForum sau un lucru de genul asta si eu o postam pe alt forum, intelegeam. Parca vad ca maine iar ma trezesc banat, pe acelasi motiv. :))
TOT ce trebuie sa faci e sa faci topicuri cu alta descriere decat cea originala, foloseste cuvintele tale si cu asta basta. Subiect inchis.
 
Rugand restul persoanelor de pe forum care citesc acest topic sa scuze acest off-topic excesiv, as vrea sa te rog Mariuselll sa-mi lasi si mie intr-un mesaj privat acele screenshot-uri despre care vorbesti. Repet, eu stiu ca am scris singur acele topic-uri pe forum-ul respectiv, nicidecum ca am dat copy-paste, dar poate stii tu mai bine. :)) Nu-mi place sa fiu acuzat asa, pe nedrept.
 
Rugand restul persoanelor de pe forum care citesc acest topic sa scuze acest off-topic excesiv, as vrea sa te rog Mariuselll sa-mi lasi si mie intr-un mesaj privat acele screenshot-uri despre care vorbesti. Repet, eu stiu ca am scris singur acele topic-uri pe forum-ul respectiv, nicidecum ca am dat copy-paste, dar poate stii tu mai bine. :)) Nu-mi place sa fiu acuzat asa, pe nedrept.
Nu mai am asa ceca ca nu pastez in pc toate .......
In topicul ala ai modificat descrierea, comentariu meu de acolo nu mai e. Ti-am lasat reply la topic in care te acuzam de copy paste.
Deci nu te face ca nu sti.
 
Wow, sunt surprins de doza de rautate gratuita as putea spune. Mariuselll, sa-ti spun un lucru: sintagma "copy-paste" se refera la un lucru copiat in totalitate. Gen, cum ai copia tu acum raspunsul asta al meu si l-ai posta ca fiind al tau. De la primul la ultimul cuvant. Lucrul la care te referi tu nu e nici pe departe la fel. Pe forumul respectiv, singurul lucru "copiat" este numele, ca na, fiind despre aceeasi moneda virtuala, nu puteam sa-i pun alt titlu. Deci, nu e nici pe departe vorba de un copy-paste...

Tin sa-ti multumesc pe aceasta cale, pentru ca mi-ai dat o idee buna despre cine a dorit banarea mea acum cateva saptamani. Intr-o zi am vrut sa intru pe forum si am vazut ca am fost banat. Uitandu-ma la motiv, vad acolo "fura posturi de pe roforum". Am stat, m-am gandit si mi-am dat seama de ce e vorba. Noroc ca Alex a inteles situatia si a ridicat banul, fapt pentru care as vrea sa-i multumesc, ca nu cred c-am mai avut ocazia.

Acest motiv absurd invocat de tine probabil sau de cel ce a demarat banarea, cum ca "fur posturi de pe roforum" e absolut nefondat. Repet, eu nu am dat "copy-paste" pe forumul respectiv. Am deschis doar un topic legat de aceasta moneda. Asa ca...scuza-ma. Hai, sa spunem...daca era vorba de vreo metoda secreta, postata numai pe RoForum sau un lucru de genul asta si eu o postam pe alt forum, intelegeam. Parca vad ca maine iar ma trezesc banat, pe acelasi motiv. :))
Eu sustin sa fi banat tepar infect ce esti ,pe clubptc tu si ceilalati care vindeti acolo ebook-uri care promit marea cu sarea ,sunt INUTILE,oameni ca tine am luat ban ,nebuni dupa bani si tepuit ,facand programre,site-uri contra cost si cand venea ziua platii ,sa ne ducem la nenea moderator sa-i zicem sa baneze ca sa nu-i mai dam banii si banat in secunda 2,_|_ asta ti-o dau si pentru membri clubptc.
 
:)) Hai ca esti tare rau, Mariuselll. Deci acuzi o persoana ca a facut un lucru, starnind si alti membri ai forum-ului la ura gratuita, dar cand vine vorba de prezentat dovezi...pauza. Cum ar fi sa te acuz si eu de cine stie ce lucru si dupa, cand sa ma intrebi daca am cum sa dovedesc sa ma fac ca ploua?
Nu ma fac ca nu stiu, chiar nu stiu. Eu pe forum-ul ala nu am statut de moderator, deci n-am puterea de a sterge postarile dupa cum vreau eu. Daca ai postat reply si ti-a fost sters, nu e treaba mea. Probabil oi fi folosit vreun limbaj neadecvat sau poate ca vreun moderator ti l-a sters pentru ca o fi verificat sa vada daca ai dreptate si a vazut ca nu.

Setgiu4995, nu tin minte sa-mi fi cumparat vreun ebook. In primul rand, invata sa scrii, pentru ca nici eu si nici alt membru al forum-ului nu trebuie sa stea sa descifreze. Scuza-ma ca ti-o spun, dar esti putin frustrat si iti arunci nemultumirea pe cine nu trebuie. Nu stiu eu cu cine te-ai certat de ai primit ban. In niciun caz cu mine. Daca ai luat vreo teapa pe forum-ul, nu inseamna ca trebuie sa-i bagi pe toti in aceeasi oala. Vad ca la motivul banului scrie ceva de mesaje discriminatorii si instigare, deci cine stie ce ai spus tu pe forum de te-au banat.
 
Loading...
Back
Sus