Vitrocoin 100 VTC free ( $27. )

Vad ca merge trade acum! Adica eu daca dau sa dau VIC pe Bitcoin nu imi mai da eroarea dinainte. Acum imi cere sa setez Bitcoin Wallet. Asta il fac pe alt site unde este despre Bitcoin sau cum ? :) Eu as vrea sa ii schimb contra Bitcoin ...
 
Am facut acum transferul spre localbitcoin
Ser sa ajunga si am prins un pret bun. Daca ajunge iar pretul la BTC de 18k ca in decembrie, voi avea peste 6k$
:D
trade.png
 
Mi-am facut si eu cont pe localbitcoins de pe link tau :) Am bagat wallet in VIC si am transferat. acum trebuie sa mai fac ceva sau astept sa imi apara in localbitcoins ?
 
Trebuie verificata identitatea in localbitcoins asta nou ? :) Sau e suficient momentan cu verificarea adresei de mail ? :D Nu as vrea sa le trimit documente pana nu baga astia bitcoins sa nu fac degeaba ca am eu o presimtire ca asteptam degeaba :)
 
Trebuie verificata identitatea in localbitcoins asta nou ?
Nu mi-a cerut nimic, eu am cont de 1 an acolo.
Cat despre acea tranzactie, daca ai ales notificare prin sms, vei primi mesaj cand vine. Acum sa vedem daca vine, ca dupa info online nu prea cred ca vine.
 
Cica "asteptati" :))) nu inteleg de ce va ingrijorati, pana la urma e MOCA si nu ati bagat nimic in coin ... deci care e problema ? ati pierdut ceva esenstial ? chiar daca pare a fi o grmada de bani, pana la urma nu ati dat nimic pe ei, asa ca chil... daca intra doamnu ajuta, daca nu intra, plm, alta moneda teapa ... e simplu,.
 
Noi nu, dar sunt care au investit in moneda bani grei si au aceleasi rezultate ca si noi

you may experience delay in getting your bitcoin transferred to your wallet address due to high trading request but our team is working very hard to reduce this waiting time. We also which to inform our partners not to panic especially those who have made trading request and yet to get their fund, we sincerely apologize for the delay and we are trying our best to service your request.

Din mesajul asta se dau de gol si spun ca nimeni nu a primit banii pana acum... si sa nu ne facem griji.
 
Noi nu, dar sunt care au investit in moneda bani grei si au aceleasi rezultate ca si noi
Din mesajul asta se dau de gol si spun ca nimeni nu a primit banii pana acum... si sa nu ne facem griji.
evident ca nu a primit banii nimeni pana acum ... la ce te asteptai :p daca sunt baieti destepti dau drumul la bani, pentru o portiune de oameni, doar pentru a li se confirma moneda, dar in limita banilor pecare i-au primit, asta ar duce la un alt val de investitii .. again, doar parerea mea :p
 
Loading...
Back
Sus