Vitrocoin 100 VTC free ( $27. )

Pai si cum crestem ? Vad in graficele alea ca sunt in crestere continua. Cum ne lipim de mai multe ? Sau cum se face cu monedele astea virtuale ? :)) Stam asa cu 100 pana ajunge 1 VTC 10.000 de euro si apoi scoatem si noi ?
 
December 2017
Initial coin offering


We start selling 3 millions VitroCoins (VTC). There is a total of 27 millions VTC can be mined. We will also release Mac/Windows wallet software.

February 2018
Target price: $20


Vitrcoin will be listed on Yobit.net and CoinExchange.io


March 2018
Release internal exchange

Target price: 40$. We will release an internal exchange that allow you to trade VTC easily.

Din Martie o sa poti vinde VTC ....cred ca au aparut doar acuma in Decembrie ...nu stiu nici eu prea multe desprei ei..doar ce scrie la ei pe site...pe net nu sunt la ora actuala prea multe informati despre aceasta moneda.
Daca voi afla ceva ..sigur voi posta aici...ca e bine ..ca e rau :)
 
Si din martie o sa trebuiasca sa facem cont pe Yobit.net and CoinExchange.io sa le vindem ? :))) si ei presupun ca o sa fie 40 $ = 1VTC ? Sau ce e cu target price ala ?
 
Si din martie o sa trebuiasca sa facem cont pe Yobit.net and CoinExchange.io sa le vindem ? :))) si ei presupun ca o sa fie 40 $ = 1VTC ? Sau ce e cu target price ala ?
Da...asa se gandesc ei...tinta lor este ca prin Martie 1VTC sa fie 40$ ... la ei pe site mai scrie urmatoarele:
With high-rate of demand, VitroCoin could be traded above $200 per coin by the end of 2018.
Pana la sfarsitul anului 2018 1 VTC sa fie 200$ :)


Cand am postat acest subiect era : $27,7...acuma e : $29.3
1VTC = $0.293

Bineinteles ..poate fi si scam..nu bag mana in foc:)
cleardot.gif
 
dar pe site asta nu se pot cumpara cu bani mai multi VTC ? As mai baga vreo 10-20 dolari si eu dar nu vad nici o optiune sa cumperi cu bani :D
 
dar pe site asta nu se pot cumpara cu bani mai multi VTC ? As mai baga vreo 10-20 dolari si eu dar nu vad nici o optiune sa cumperi cu bani :D
Eu zic ..sa stai putin linistit...sa nu bagi bani pentru moment...din ce am citit pe unele forumuri e cam scam.
La ei pe site unul din fondatori este George Goognin:

Screenshot_2.jpg

dar..
scam.png

Zic sa nu ne grabim cu investitia.
Eu tot caut informati ..si aceasta este prima care am gasito pana la aceasta ora ca este scam...
 
Eu recomand sa nu va stresati prea tare cu aceasta marire de pret. Daca nu este pus pe un sistem de exchange, atunci acest pret este unul intern si poate fi setat de admini.
Plus trebuie vazut cine detine cantitati mari pentru ca in aceste cazuri dupa ce sunt listate pe exchange fac un drop la cantitati mari, pretul scade si apoi moare.
 
Loading...
Back
Sus