VIP Club pe Roforum

Am facut si eu azi update. 1 year full.
Multumesc pentru upgrade.
Ca multumire pentru cat ajutor am primit pe acest forum
Ma bucur ca am putut fi de ajutor si sper ca pe viitor sa reusesc sa te ajut cand ai nevoie.
 
Acuma sunt si eu VIP :) , am luat si eu si ghici? Am si gasit ce imi trebuia o tema wordpress. Am aruncat un ochi prin VIP si sunt informatii foarte bune. Sper sa postezi cat de multe Alex.
 
Multumesc @Mariuselll pentru upgrade .

Voi incerca sa aduc informatii utile tot timpul care sa va ajute in proiectele online.
Inca 2 conturi Vip Club de 12 luni si voi putea cumpara 119 theme si pluginuri pentru a le posta pe forum. :D
 
Am intrat și eu în clubul VIP, și pot să zic că nu există reduceri pentru moderatori, favoruri sau orice, prețul este același pentru toți și dacă 100 de lei sau 200 sunt o piedică atunci înseamnă că nu ai nimerit la forumul bun, sunt mii de forumuri cu sfaturi de nu înveți nici cum să îți aprinzi calculatorul, gratis înveți, gratis câștigi!
 
Inainte de fin de an doresc sa fac un anunt pentru toti cei interesati.
Lucrez la mai multe proiecte care in viziunea mea for fi o completare la forum, chiar daca sunt servicii separate.
Sunt servicii care ma pot fi de mare folos in planurile voastre si daca un serviciu nu exista ma anuntati si voi face o analiza si apoi daca consider ca se merita il voi adauga.

Asa cum am spus de foarte multe ori, impreuna putem reusi si face mai multe.

Voi anunta serviciile pe rand, cand sunt gata.

Orice sugestie este primita.

Care este ideea?

Orice user care face upgrade VIP https://www.roforum.net/account/upgrades va primi upgrade si celelalte servicii care sunt sau vor face parte din Roforum.

Cred ca se pot salva foarte multi bani prin aceasta metoda, plus va fi un ajutor pentru a putea mentine serviciile live.


Unul din servicii care-l pregatesc este o platforma unde fiecare dintre voi va putea vinde absolut orice, spre exemplu, produse fizice, digitale, servicii si prin link de afiliere.

Va fi atat pentru non adult cat si adult, iar taxele vor fi minime pentrua acoperi cheltuielile de procesare a platilor si mentenanta.
Acest serviciu inca nu este gata, insa in scurt timp voi contacta unii useri in privat pentru a adauga produse, ca la lansare sa arate bine.

Servicii disponibile unde poti primi Upgrade daca alegi VIP aici pe forum.

1. Upload Files - Share Files Online 27/7.
serviciu de file sharing. Ca premium nu exista limita la spatiu, poti descarca direct fara asteptare, poti urca fisiere mai mari si multe altele.

2. Short Url and BIO for your business
Serviciu de BIO link, short url si altele. Stiti bine la ce foloseste.
3. Increase Conversions & Site Growth - 2target.net si Multiple Bio Links for Instagram - BioLinks 2target.net
Cred ca multi il stiti, sistem de notificari si alte lucru pentru o conversie mai buna la serviciile voastre
4. Rovideo.net - Site de video sharing Romanesc.
toata lumea cred ca stie ce este si ce poate face .
5. SLD.ONE - Short Link Domain
serviciu de short url.
6. CDA.one - Social Network - No Censorship
O platforma de social media care o putem exploata la maxim. Impreuna putem creste numarul de utilizatori si pe langa alte facilitati ca VIP vei primi si cred de publicitate care iti va permite sa iti promovezi serviciile ''gratis'' daca ma pot exprima asa.
7. Low Price Web Domain - Immdomain.com
Daca alegi un pachet vip pentru 12 luni vei primi un code de reducere de 1$ per domeniu pentru 15 domenii, la orice extensie.

Cred ca se intelege, daca alegi vip pe forum de 3 luni, atunci vei primi upgrade pe serviciile de mai sus pe aceiași perioada.

Pe aceasta cale, doresc sa le multumesc inca odata celor care sunt aici si sustin aceasta comunitate. Fiecare cum poate, unii chiar se implica financiar, lucru foarte rar in zilele care traim.
 
Loading...
Back
Sus