VIP ca semn de mulțumire

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ca semn de mulțumire pentru contribuția de aici [ FREE ] Tot ce doriti de la ElementsEnvato am oferit lui @Linda.K upgrade VIP.

In numele comunității iti mulțumesc pentru contribuția ta.
Prin gestul tau ai ajutat foarte mulți useri sa isi faca proiectele online.
Voie buna .
 
Am acordat VIP 3 luni ca semn de multumire lui @Vasile+ pentru contributia de aici Cum pot adauga popup per video
Cel putin pe mine m-a ajutat sa imi maresc veniturile pe platforma arc, plus posibilitatea de a include arc in player care inainte avea iconul exact pe butonul play.

Iti multumesc pentru contributia ta.
 
Userul @rohr a primit astazi VIP pentru contributia lui de aici Cerere - Program/script pentru auto post

Daca are cont pe 2target.net va primi si acolo pachetul SKY care este cel mai mare.

Iti multumesc pentru contributia ta pe forum si sper sa continui.
 
pff, "boss", daca tu la aia te-ai oprit, esti foarte tare.
ai uitat de faptul ca nici macar nu am inceput propozitia cu litera mare? :))
esti pe un forum random din romania, cu persoane random care mai de care mai diferite iar gandirea ta s-a oprit la faptul ca am scris romania cu r mic?!?

daca doresti filozofie, sau filosofie ca poate asa iti place tie sa se auda mai "hipstaresc", pai poate eu nu consider romania o tara, nici macar oras, nici macar sat, poate o consider un obiect abstract excluzand posibilitatea de a fi nume de tara,oras sau sat. :)
 
Loading...
Back
Sus