Violul din vaslui mina de aur pentru blastingnews.com [SPAM]

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cel mai mare spam pe retelele sociale este facut de marii ziaristi de pe blastingnews.com.
Pe acest site oricine poate scrie ce vrea si despre orice in speranta de a face ceva banuti. Desi se face spam la greu, nu am auzit pe nimeni sa fi primit o plata de la acestia.
Imediat cum apare un scandal apar si licuricii de pe blastingnews.com cu titluri foarte pompoase si daca risti sa intri pe site vei gasi un articol de 500 cuvinte fara nimic nou sau aberand la greu.
aD6blcV.png


Era imposibil sa rateze ei Violul din vaslui si sa spameze facebook la greu. Ce imi place si ma amuza mult sunt cei care pun botul la aceste titluri de rahat si informatiile fake prezentate in articole.
Daca citeste 5 articole de pe acest site, vei vedea ca toate sunt aproape la fel.

Se va ajunge in aceiasi situatie cu cererile de app sau jocuri pe facebook. vei bloca pe cineva pentru simplu fapt ca face spam la blastingnews.com.
Eu deaja am blocat cativa care imi umple feed-ul cu prostii.
Voi ce parere aveti?
Putem cataloga blastingnews.com ca fiind SPAM?
 
Oricum cei in cauza "violatori", ar trebui sa faca inchisoare vreo 25 de ani, daca incurajam asemenea lucruri unde credeti ca ajungem? Asa ca foarte bine ca so bagat maruta, nu mai tot criticati...
 
Stire bomba iar pe facebook de la blastingnews.
Continuarea nu este si nici socul la care te astepti. Doar un articol care-l gasesti oriunde si fara nici o noima.
gZLr2cj.png



Pozele cred ca le-ati vazut cu totii. Asa zilele super dovezi postate astazi.
 
Loading...
Back
Sus