Variante reclama bannere ca cele oferite de Adsense

raresfranky

Active Member
Registered
Full Member
Salut! Am un site de filme si seriale si m-am cam saturat de reclame gen: "Am slabit 20KG in 2 zile..." si as dori sa pun reclame banner ca cele de la adsense...
Momentan am de la adskeeper, am incercat cu melowads dar nu ma accepta ca sunt in 200,000 k pe Alexa.
Imi puteti spune niste variante?
Multumesc!
 
nu sunt variante!doar adnow ,mgid , adskeeper si adsense! pune bannere de la tube dar e pe CPA .. altceva nu ai ce sa pui...
 
Am la adskeeper dar la 5 mii de unici pe zi aproximativ fac doar 2 dolari... nu știu cum sa mai așez reclame.... poate sa ma ajute cineva cu niște sfaturi? Unde as putea pune reclamele pentru tema dooplay?
 
salut eu recomand m4clicks com este ok dupa parerea mea am o plata de 40
 

Atașamente

  • Screenshot_20190503-110558_Messenger.jpg
    Screenshot_20190503-110558_Messenger.jpg
    248,7 KB · Vizualizări: 30
Incearca adsaturn.com
Momentan nu avem multi advertiseri, deci se vor afisa de mai multe ori aceleasi reclame sau de la parteneri dar ai putea castiga mai mult.
Recomand pop, sunt ratele mai mari; pot sa-ti ofer o rata fixa click/vizita dupa o perioada de test.
 
Incearca adsaturn.com
Momentan nu avem multi advertiseri, deci se vor afisa de mai multe ori aceleasi reclame sau de la parteneri dar ai putea castiga mai mult.
Recomand pop, sunt ratele mai mari; pot sa-ti ofer o rata fixa click/vizita dupa o perioada de test.
Ce CPM ai pe extern si cum demonstrezi ca ne vei plati si nu fugi cu banii ?
 
Depinde din ce tari ai traffic, pune cateva zile reclame si vezi cum merge, verific si eu si daca doresti putem fixa un pret fix. Simplu, nu avem un motiv sa facem asta, cat timp pastram un procent, cu cat afacerea urca mai bine cu atat mai bine atat pentru noi cat si pentru voi. Avem si site-uri mai vechi care sunt online si se fac plati in fiecare zi. https://payskip.org

Fa un test de cateva zile si iti voi face plata mai repede.
 
Pai site-ul tau este payskip sau adsaturn ca nu mai inteleg? Ce sa fac cu payskip? Eu vreau sa adaug bannere si daca sunt platit bine pe pop-uri si nu exagerat de multe sa omoare utilizatorul imi convine. Da-mi un mesaj privat cu un id de contact sau lasa aici skype/ discord .
 
Ambele, am dat un exemplu ca ai cerut garantii. Nu pot trimite PM, lasa-mi id skype / contact live chat Adsaturn.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus