Vand VPS

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
apropo la cat timp este permis bump?
In general este permis atunci cand ai ceva de oferit in plus, o noua oferta, etc.
Odata la 7 zile cred ca este ok, dar cu bun simt.
Topicul recomand sa-l trimiti la cei care crezi tu ca sunt interesati pentru ca deaja ai cateva vandute si recenzii bune.
Bump nu stiu cat ar ajuta.
O alta metoda este sa faci un link de plata prin paypal special pentru asta si care`l pui in topic. Ca lumea este comoda si pleaca mai departe decat sa deschida un PM, sa astepte sa rasunzi, etc.
 
Am cumparat si eu un vps ! Nu am crezut ca la asa pret sa fie atat de bun si recomand sincer celor care au nevoie de un vps de calitate ..
Nu vreau sa credeti ca sunt pus sa fac reclama este doar o parere si sa fiu in continuare sincer chiar am cautat mult un asemenea vps ... poate ca am sa cumpar inca unu cine stie :)

Multumesc @b0d0 pentru feedback
 
Recomand cu incredere vps, merge perfect, pret destul de mic, sper sa mai pot activa unul luna viitoare.
multumesc @Nicolae P.
Multumesc @catalinx3006 pentru feedback.

Am adaugat ca metoda de plata si transfer bancar 32 de RON eventualele comisioane la transfer le platiti voi. Pentru aceasta metoda de plata am stoc limitat!
 
Am cumparat si eu vps, pe vps rulez otohits app, hitleap app, websyndic, addmefast si vreau sa mai rulez 2-3 , se misca bine. Merge sa te conectezi pe el si cu telefonul in caz ca vrei sa faci cate ceva si nu esti acasa.
 
Si eu am comandat a 2 luna la rand si totul este foarte OK recomand aceste VDS
 
Am epuizat cele 1000 de VPS-uri asa ca vin cu o noua oferta
1 core CPU, 2 GB Ram, 40 GB HDD si 30Mbps.
A crescut viteza de upload de la 2Mbps la 30 dar au scazut CPU, RAM si HDD
 
Bump!!! Inca valabila oferta. Cumpara acum VPS la pret foarte bun inainte ca pretul sa creasca ( devine tot mai greu de intretinut un VPS)
 
Ok aici pun punct acestui serviciu rog un moderator sa inchida acest thread. In curand 2-3 zile voi lansa ceva ce sunt sigur ca va va place cu preturi ok.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus